Aimlab Nedir?

15.02.2021
Aimlab Nedir?

Aimlab adından da anlaşılabileceği üzerine bir aim geliştirme programıdır. Bu programın bu kadar popüler olmasının başlıca sebeplerinden bir tanesi ise tamamen ücretsiz olmasıdır. Peki Aimlab tam olarak nedir?

Ülkemizde e-spor sektörünün gelişmesiyle beraber birçok oyuncu da profesyonel olarak oyun oynayıp para kazanmak istiyor, yani e-sporcu olmak istiyor. E-sporcuların ortak yönlerinden bir tanesi ise üst düzey aime sahip olmalarıdır. E-sporcu olmak istiyorsanız aiminiz mutlaka çok iyi olmalı. Aimlab işte tam bu noktada devreye giriyor. Aiminizi geliştirmenizde Aimlab programı gerçekten çok işinize yarayacak. İçerdiği onlarca mod ve senaryo sayesinde aiminizi çok kısa bir sürede gözle görülür şekilde geliştirebileceksiniz.

Aimlab sayesinde oyunda yaşayabileceğiniz her türlü duruma önceden antrenman yaparak hazır olabilirsiniz. Aimlab programında reflekslerinizi, fare kontrolünüzü ve hassasiyetinizi rahatlıkla geliştirebilirsiniz. Hatta ses kasma yeteneğinizi bile geliştirmenize olanak sağlayan modlar mevcuttur.

CSGO, PUBG, VALORANT tarzı oyunlara özel ayar yaparak tıpkı o oyundaymışçasına antrenman yapabilirsiniz. Bu sayede herhangi bir farklılık yaşamadan Aimlab üzerinden antrenmanlarınızı yapabilirsiniz.

Aimlab İndir

Aimlab programı tamamen ücretsiz bir programdır. Steam üzerinden kütüphanenize ekledikten sonra dilediğiniz gibi programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Aimlab Mağaza Sayfası

Aimlab Kaç GB?

Bu program bazı bilgisayarlarda 6-8 GB arasında yer kaplamaktadır. Aimlab programının resmi boyutu ise 3 GB’dır.

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “Aimlab Nedir?” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.