YouTube Videolarını Mp4’e Dönüştürme

26.02.2022
YouTube Videolarını Mp4’e Dönüştürme

Bu yazıda, YouTube videolarını çevrimiçi MP4’e dönüştürmenize yardımcı olacak karşılaştırmalar ile birlikte en iyi YouTube’dan MP4’e dönüştürücü araçlarını inceler. YouTube’dan MP4’e dönüştürücü yazılımı, YouTube videolarını çevrimiçi olarak indirmenize ve dönüştürmenize olanak tanır. Araç, yavaş bağlantı durumunda videoları hatasız izlemek istiyorsanız kullanmak için idealdir. Aracı, aynı videoyu her izlediğinizde videonun bant genişliği tüketmemesi için çevrimdışı izlemek için kullanabilirsiniz.

YouTube Videolarını Mp4’e Dönüştürme

4K Video Downloader

4K Video Downloader, YouTube’dan ve diğer sitelerden video indirmenize izin veren en iyi YouTube’dan MP4’e dönüştürücü uygulamalarından biridir. Hem Mac hem de Windows için kullanılabilir. Birden fazla video içeriyorsa oynatma listeleri ve kanallar dahil olmak üzere istediğiniz herhangi bir videoyu indirmek için kullanabilirsiniz. Ve en sevdiğiniz videolardan sesi doğrudan mp3 formatında çıkarabilirsiniz.

YouTube

ByClickDownloader

ByClickDownloader, YouTube’dan ve Instagram, Vimeo, Facebook ve daha fazlası gibi diğer sitelerden video indirmenize izin veren bir Windows yazılımıdır. YouTube, Facebook, Instagram, Vimeo, Dailymotion ve diğer web sitelerinden en sevdiğiniz videoları MP4 veya MP3 formatında ücretsiz olarak indirmenize izin verir. Bu YouTube video dönüştürücü ayrıca bir MP3 dönüştürücü olarak da çalışabilir, videonuza bir bağlantı yapıştırmanız yeterlidir ve anında bir MP3 dosyası indirmeye başlayabilirsiniz. ByClickDownloader, indirilen videoları WAV ve AVI gibi çeşitli biçimlere dönüştürerek herhangi bir cihazda izlemeyi kolaylaştırır.

Leawo Video Downloader

Leawo Video Downloader, çevrimiçi video bağımlılarının YouTube’dan ve 1000’den fazla siteden videoları 6 kat daha hızlı ve yüksek kalitede indirmeleri için tasarlanmış özel bir YouTube video indiricisi ve tarayıcı eklentisidir. Bu video indirici, kullanıcıların indirmeyi seçmeleri için birden fazla seçenek, medya formatı ve çözünürlük (720P/1080P HD dahil) sunar. Ayrıca, kullanıcıların indirilen videoları doğrudan iPhone, iPad, iTouch, vb. gibi neredeyse tüm medya biçimlerine veya taşınabilir cihazlara dönüştürmelerine olanak tanır. Leawo Video Downloader, Mac ve Windows için kullanılabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM