Apple AirTag Nasıl Güncellenir?

05.05.2022
Apple AirTag Nasıl Güncellenir?

AirTag için ürün yazılımı güncellemesi olacağı bildiriliyor. Muhtemelen yapacaksınız, ancak Apple’ın ürün izleyicisi için yazılımı güncellemenin hem kolay hem de zor olduğu ortaya çıktı. Çemberlerin üzerinden atlamak zorunda değilsin ama fazla kontrole de sahip değilsin. Birçok kişi cihazlarının her zaman güncel olduğundan emin olmak ister ve buna Apple’ın küçük izleyicileri de dahildir. Yeni özellikler olduğunda, onları kaçırmak istemezsiniz. Bu da düzensiz aralıklarla yayınlanan AirTag üretici yazılımı güncellemelerini takip etmek anlamına gelir.

AirTag üretici yazılımının en son sürümü olan 1.0.291, Ağustos 2021’de çıktı. Ancak yeni bir sürüm olduğu bildiriliyor: 1.0.301 yapı numarası 1A301 ile. Bununla birlikte, Apple’ın yeni bellenimi yavaş yavaş piyasaya sürdüğü bildirildiği için bekleme uzun olabilir. Küçük cihazların yalnızca %1’i bugün, %10’u 3 Mayıs’ta, izleyicilerin %25’i bir hafta sonra alacak ve geri kalanı 13 Mayıs’ta güncelleme alabilir. Ne yazık ki, güncellemede neyin değiştiğini bilmenin bir yolu yok. sürüm. 1.0.301, çünkü Apple bu tür güncellemeler için sürüm notları sağlamaz.

AirTag

Apple AirTag Guncelleme

Apple Air Etiketleri Nasıl Güncellenir?

AirTag’lerinizin donanım yazılımı sürümü nasıl kontrol edilir;

  1. Uygulamamı Bul’u açın.
  2. “Öğeler” sekmesine dokunun.
  3. Listede kontrol etmek istediğiniz AirTag’e dokunun.
  4. Bu görünümde, mevcut üretici yazılımı sürümünü görmek için AirTag adına dokunun.
  5. ‌AirTags‌ yazılım sürümü 1.0.225 ile piyasaya sürüldü ve o zamandan beri Apple, genellikle kademeli olarak birkaç ayda bir güncellenmiş üretici yazılımı sürümlerini yayınladı.
  6. İPhone’unuz aracılığıyla kablosuz olarak yapılan bir AirTag güncellemesini zorlamanın bir yolu yoktur. Güncellemenin yapıldığından emin olmak için AirTag’in “iPhone” menzilinde olduğundan emin olabilirsiniz, ancak bellenimin cihazınıza yüklenmesini beklemeniz gerekir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM