Xbox Game Pass’teki En İyi Oyunlar

28.03.2023
Xbox Game Pass’teki En İyi Oyunlar

Xbox Game Pass, yüzlerce harika oyundan oluşan dönüşümlü bir koleksiyona sahiptir. Favorilerimizden bazılarını paylaşıyoruz. Game Pass’teki en iyi oyunları seçmek için kişisel tavsiyeler, uzman seçimleri ve en çok oy alan oyunların bir karışımına güvendik. Tür, zorluk ve yaş derecelendirmesine göre çeşitli oyunlar topladık, yani burada herkes için bir şeyler var.

Forza Horizon 5

Forza Horizon 5 kısmen yarış oyunu, kısmen oyun alanıdır. İçinde, Guanajuato bölgesinden birçok yer işaretiyle Meksika’nın geniş açık, kurgulanmış bir versiyonunu keşfediyorsunuz. Sabit bir yarış dizisi yerine, araziyi kendi hızınızda keşfedebilir, yarışlara, drift mücadelelerine, büyük hava yarışmalarına, gezi görevlerine ve daha fazlasına rastlayabilirsiniz.

Xbox Game Pass'teki En İyi Oyunlar

Xbox Game Pass’teki En İyi Oyunlar

Hi-Fi Rush

Hi-Fi Rush, her şeyin ritme göre gittiği bir beat-em-up aksiyon ritim oyunudur. Saldırılarınız, düşman hareketleri, yanıp sönen ışıklar, sinematik ara sahneler, her şey harika bir punk-rock müziğiyle senkronize oluyor. Onu yakalamak için kötü bir mega şirkete karşı çıkan özenti bir rock yıldızı olan Chai olarak oynuyorsunuz. Hikaye, karakterler ve estetik büyüleyici ve çizgi roman benzeri.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, şimdiye kadarki en büyük LEGO oyunlarından biridir: The Phantom Menace’den The Rise of Skywalker’a kadar dokuz temel Star Wars filminin tamamının hikayesini kapsar. Yol boyunca birçok ışın kılıcı dövüşü, patlayıcı savaşları, bulmaca çözme ve LEGO mizahı ile her hikayede tek başınıza veya bir arkadaşınızla savaşabilirsiniz.

Escape Academy

Escape Academy, yeni başlayanlar için harika bir bulmaca oyunudur. Escape Academy’de bir öğrenci olarak oynuyorsunuz ve bir düzineden fazla kaçış odası mücadelesini çözmekle görevlendiriliyorsunuz. Çok zorlayıcı değil, bu yüzden çoğunlukla yeni başlayanlar için eğlenceli.

Hitman: World of Assassination

Hitman: World of Assassination, Hitman 3’ü ve onun tüm ekstra indirilebilir içeriğini içeren bir pakettir. Başlık aksiyon dolu gibi görünse de, Hitman gerçekten gergin, gizemli bir bulmaca oyunudur. Her seviyede, bir hedefi öldürmekle görevlendirilirsin. Bunu yakalanmadan nasıl yapacağınız size kalmış ve çok, çok karmaşık bir hal alabilir. Her sorunun düzinelerce çözümü vardır, bu da oyunu sonsuz tekrar oynanabilir ve yaratıcı bir şekilde özgürleştirici kılar.

Halo: Master Chief Collection

Halo, Microsoft’un en ikonik nişancı serilerinden biridir. Halo: Master Chief Collection, yeniden düzenlenmiş grafikler ve iyileştirilmiş performans ile altı Halo oyununu bir araya getiriyor. Çeşitli uzaylı tehditlerini yenmek ve insanlığı savunmakla görevli bir süper asker olan Master Chief veya John-117’nin kontrolünü ele geçiriyorsunuz. Her oyun, büyük haritalarda savaşabileceğiniz çevrimiçi çok oyunculu desteğiyle birlikte gelir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.