Twitter’daki Tüm Tweetlerinizi Nasıl Silebilirsiniz?

11.02.2023
Twitter’daki Tüm Tweetlerinizi Nasıl Silebilirsiniz?

Bir Twitter kullanıcısıysanız ve sıfırdan başlamak istiyorsanız, tüm tweet’lerinizi silmeye karar verebilirsiniz. Kişisel veya profesyonel nedenlerle hesabınızdan silmek isteyeceğiniz bazı tweet’ler olabilir. “Bazı şeylerin söylenmemesi daha iyidir” sözünü bilir misiniz? Bir tweet’i manuel olarak silebilseniz de, Twitter toplu tweet’leri silmek için bir yol sunmaz ve Twitter Yardım sayfalarında bu konuda nettir. Şimdi ne olacak? Tweet geçmişinizi silmek için kullanabileceğiniz birkaç hizmet var. Size bunlardan birkaçını göstereceğiz ve hangisinin sizin için en iyi olduğuna karar vermenize izin vereceğiz.

TweetDelete

TweetDelete, en popüler tweet silme araçlarından biridir. TweetDelete web sitesine gidin ve Twitter hesabınızda oturum açın ve TweetDelete’i yetkilendirin. Buradan silmek istediğiniz tweetlerin kriterlerini girebilirsiniz.

  • Silinecek tweetlerin yaşı: Tüm tweet’leri, belirli sayıda haftadan veya aydan eski, hatta bir yıldan eski olanları kaldırmayı seçin.
  • Yalnızca bu kelimeyi/cümleyi içeren tweet’ler: Yalnızca bir anahtar kelime içeren belirli tweet’lerse, bunu buraya girebilirsiniz.
  • Bu görevi çalıştırın: Hizmetin yalnızca bir kez veya birkaç günde bir otomatik olarak çalışmasını sağlayabilirsiniz.

TweetDelete şartlarını okuduğunuzu onaylayın ve Tweetlerimi sil! hazır olduğunuzda düğmesine basın. En son 3.200 tweet’iniz için TweetDelete sınırlamalarını ve hizmetle ilgili belirli sorular için SSS bölümünü kontrol ettiğinizden emin olun. TweetDelete, size sınırsız tweet silme, veri dosyanızdaki tweet’lerin bir listesi, Gelişmiş Moda erişim ve daha fazlasını sağlayan Premium hesap seçenekleriyle şu anda web’de ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Twitter'daki Tüm Tweetleri Silme

Twitter’daki Tüm Tweetleri Silme

TwitWipe

Kontrol edilecek bir başka tweet silme hizmeti de TwitWipe. TweetDelete’e benzer şekilde, TwitWipe sitesinden Twitter hesabınıza giriş yapacaksınız. Ardından en üstte, Hesap düğmesini tıklayın ve Tweetleri Sil veya Favorileri/Beğenileri Sil’i seçin. Bir sonraki ekranda, kaç tane tweet’iniz, favorileriniz ve beğenileriniz olduğunu göreceksiniz. Tweetlerinizi silmeye hazırsanız, TwitWipe’a basın! Silme işleminin başladığını göreceksiniz ve fikriniz değişirse Duraklat veya İptal düğmesine basabilirsiniz. TweetDelete ile olduğu gibi toplu olarak silmek için tweet’leri daraltamazken, TwitWipe size tweet’lerinizden kurtulmanın hızlı ve kolay bir yolunu sunar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.