PC’de Instagram Reels Nasıl Yüklenir?

18.11.2022
PC’de Instagram Reels Nasıl Yüklenir?

Instagram kısa bir süre önce kullanıcıların PC’den fotoğraf ve video yüklemesine izin verme olasılığını test etmeye başladı. Facebook’a ait şirket şimdi bu özelliği resmi web sitesi aracılığıyla kullanıcılara sunuyor. Instagram’ın benzeri olmayan bir sosyal medya ağı olduğu iddia edilebilir. Popüler kullanıcı tabanı platformu, neredeyse yalnızca resim ve video paylaşımı için tasarlanmıştır. Bu makale, PC’de bir Instagram Reels nasıl yükleneceği ile ilgilidir.

Çoğu sosyal medya uygulamasında olduğu gibi, Instagram da ilgilendiğiniz kullanıcıları takip etmenize olanak tanır. Bu, ana sayfanızda takip ettiğiniz herkesin en son gönderilerini gösteren bir besleme oluşturur. Gönderileri beğenebilir, yorum yapabilir ve paylaşabilirsiniz. Aşağıda, Instagram Reels yüklemek için PC’yi kullanma adımlarından bahsettik.

PC'de Instagram Reels

PC’de Instagram Reels

PC’de Instagram Reels Nasıl Yayınlanır?

  1. Herhangi bir tarayıcıyı başlatın ve instagram.com’a gidin, hesabınızı kaydedin.
  2. “+” simgesine tıklayın.
  3. Bilgisayardan seç’i tıklayın.
  4. Instagram’a Reels olarak yüklemek istediğiniz videoyu seçin. (lütfen videonuzun 9:16 en boy oranında olduğundan emin olun.)
  5. Videoyu kırpmak, bir kapak fotoğrafı seçmek, bir resim yazısı yazmak, yüklenecek konumu eklemek için yönergeleri izleyin. Video doğrudan Instagram Reels olarak yüklenecektir.

Bilgisayara Instagram Reels nasıl yüklenir yazımız umarız size yardımcı olur ve tüm sorunlarınızı çözer. Instagram, 2010 yılında ilk kez kullanıma sunulduğunda, kullanıcıların yalnızca Instagram uygulaması aracılığıyla mobil cihazlarından fotoğraf göndermesine izin veriyordu. O zamandan beri Instagram kullanıcıları, PC’den Instagram’a gönderi göndermek için seçenekler arıyor. PC’den Instagram’da Reels nasıl yayınlanacağını öğrenmek istiyorsanız, yukarıda belirtilen adımları izleyin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.