Odisnos Kimdir

21.05.2021
Odisnos Kimdir

Can Eregüler, sosyal medyada bilinen adıyla Odisnos 17 Aralık 1993 yılında dünyaya gelmiştir. Günümüzde 28 yaşındadır. İzmir’de yaşamaktadır aynı zamanda İzmir’de doğup, büyümüştür. Adnan Menderes Üniversitesinde Turizm fakültesi bölümünde eğitimini sürdürmektedir. Twitch platformunda canlı yayınlar yapmaktadır. Peki Odisnos kimdir?

Odisnos Twitch

Odisnos Twitch platformunda canlı yayınlar yapmaktadır. Son zamanlarda Sadece Sohbet, Grand Theft Auto V, Days Gone, Dark Souls III ve Forza Horizon 4 kategorilerinde canlı yayınlar yapmaktadır. Yaklaşık olarak 80 bin takipçisi bulunmaktadır. Son olarak Twitch kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Odisnos Instagram

Odisnos Instagram platformunda 14 bin takipçiye sahiptir. Toplam 39 gönderi paylaşmıştır. Aynı zamanda canlı yayın duyurularını Instagram hikayelerinden yapmaktadır. Son olarak Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Odisnos YouTube

Odisnos YouTube platformunda yaklaşık 6 bin aboneye sahiptir. Aynı zamanda 80 video paylaşmıştır. Her geçen gün yeni videolar paylaşmaya devam etmektedir. Genel olarak canlı yayınlarda oynadığı oyunların videolarını paylaşmaktadır. Toplam izlenmesi 170 bini geçmiş durumdadır. Son olarak YouTube kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Odisnos Discord

Odisnos’un Discord sunucusunda 6 bine yakın üye bulunmaktadır. Bu Discord sunucusunda birçok sesli sohbet kanalları bulunmaktadır. Bu sesli sohbet kanallarının aksine birçok metin kanalları da bulunmaktadır. Bu kanallarda yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Aynı zamanda bu metin kanallarının bazılarında dizi, film, emote, şarkı ve oyun gibi birçok konuda öneride bulunabilirsiniz. Son olarak Discord sunucusuna buradan ulaşabilirsiniz.

Odisnos Spotify

Odisnos’un Spotify platformunda 6 adet herkese açık çalma listesi mevcuttur. Aynı zamanda 3600’ü aşkın takipçisi bulunmaktadır.

  • “Vikingr” çalma listesinde 7 şarkı mevcuttur. Çalma listesinin uzunluğu 26 dakikadır. Yaklaşık olarak 315 beğeni almıştır.
  • “Nik” çalma listesinde 81 şarkı mevcuttur. Çalma listesinin uzunluğu 3 saat 51 dakikadır. Yaklaşık olarak 1800 beğeni almıştır.
  • “Synth lo-fi” çalma listesinde 122 şarkı mevcuttur. Çalma listesinin uzunluğu 8 saat 30 dakikadır. Yaklaşık olarak 1500 beğeni almıştır.
  • “Oldtimer” çalma listesinde 65 şarkı mevcuttur. Çalma listesinin uzunluğu 3 saat 55 dakikadır. Yaklaşık olarak 1150 beğeni almıştır.
  • “rocknroad” çalma listesinde 245 şarkı mevcuttur. Çalma listesinin uzunluğu 19 saattir. Yaklaşık olarak 2500 beğeni almıştır.
  • “Yol indiesi” çalma listesinde 216 şarkı mevcuttur. Çalma listesinin uzunluğu 17 saattir. Yaklaşık olarak 1000 beğeni almıştır.

Son olarak Spotify hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “Odisnos Kimdir” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.