Öğrenci Evi Gökay Kimdir

24.11.2020
Öğrenci Evi Gökay Kimdir

Öğrenci Evi, asıl adıyla Gökay Ercan 1993 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Ankaralıdır. 16 yıl Tekirdağ’da yaşamıştır. Şu anda İzmir’in Buca semtinde bir öğrenci evinde yaşamaktadır. İzmir’de bulunan Dokuz Eylül Üniversitesi’nde Bilgisayar Bilimleri bölümünde okumaktadır. Aynı zamanda kaldığı öğrenci evinde canlı yayınlar yapmaktadır. Peki Öğrenci Evi Gökay kimdir?

Öğrenci Evi Gökay Twitch

Öğrenci Evi, asıl adıyla Gökay Ercan Twitch platformunda canlı yayınlar yapmaktadır. Twitch platformunda 75 bini aşkın takipçisi bulunmaktadır. Canlı yayınlarda genellikle GTA 5 Roleplay, Sea Of Thieves, Sadece Sohbet, Medieval Dynasty, Phasmophobia ve Valorant gibi kategorilerde yayınlar yapmaktadır. Eightborn V sunucusunda Mükremin Midyat ve Necdet Selman rolleriyle gönüllerimize taht kurmuştur.

Öğrenci Evi Gökay Twitch: https://www.twitch.tv/ogrencievi

Öğrenci Evi Gökay YouTube

Öğrenci Evi, asıl adıyla Gökay Ercan YouTube kanalını 9 Şubat 2015 yılında oluşturmuştur. Toplam 44 videosu bulunmaktadır. Aktif olarak video paylaşmaktadır. Toplam olarak 100 bin izlenmeyi aşmış durumdadır. 4 bin aboneyi geride bırakmıştır. YouTube kanalında genel olarak Funny Moments, Red Dead Redemption, GTA 5 Roleplay, Sea Of Thieves, Battlefield, Valorant ve daha birçok oyunların videoları bulunmaktadır.

Öğrenci Evi Gökay YouTube: https://www.youtube.com/%C3%96%C4%9FrenciEviTwitch

Öğrenci Evi Gökay Instagram

Öğrenci Evi, asıl adıyla Gökay Ercan Instagram üzerinde 25 gönderi paylaşmıştır. 25 gönderi ile 7 bin takipçiyi aşmış durumdadır. Canlı yayın açacağı zaman Instagram hikaye üzerinden duyuru yapmaktadır. Canlı yayınları kaçırmamak için takip edebilirsiniz.

Öğrenci Evi Gökay Instagram: https://www.instagram.com/gokayercan/

Öğrenci Evi Gökay Discord

Öğrenci Evi, asıl adıyla Gökay Ercan Discord sunucusu üzerinde 5 bin üye bulunmaktadır. Sunucuda YouTube linkleri, Twitch Clips, rp sohbet, oyuncu arama, foto galeri, ban sorgulama gibi birçok arkadaş edinebileceğiniz sohbet edebileceğiniz sohbet odaları bulunmaktadır.

Öğrenci Evi Gökay Discord: https://discord.gg/EgdzrDME

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “Öğrenci Evi Gökay Kimdir” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.