KassadinsCreed Kimdir

21.12.2020
KassadinsCreed Kimdir

KassadinsCreed gerçek adı ile Vahit İpekçi, 1996 yılında dünyaya gelmiştir. 24 yaşında olmaktadır. İTÜ İnşaat Mühendisliği mezunudur. League Of Legends oyununu Sezon 1’den beri aralıksız oynamaktadır. Sezon 7 ve Sezon 9’da League Of Legends TR sunucusunda Şampiyonluk (Challenger) 1.si olmuştur. Aynı zamanda isminden anlaşıldığı gibi Kassadin karakterinde dereceleri mevcuttur. Peki KassadinsCreed Kimdir?

KassadinsCreed YouTube

KassadinsCreed gerçek adı ile Vahit İpekçi, YouTube platformunda 8 Mart 2017 tarihinde katılmıştır. Yaklaşık olarak 470 video paylaşmıştır. Abone sayısı ise 200 bin aboneye yaklaşmıştır. Toplam izlenmesi 38 milyonu geçmiş bulunmaktadır. Aynı zamanda Creed WR adında Wild Rift videoları paylaştığı 2. kanalı bulunmaktadır. Creed WR kanalında ise 37 video paylaşmıştır. 30 bin aboneye yaklaşmıştır. Toplam görüntülenmesi ise 1 milyonu geride bırakmıştır.

KassadinsCreed YouTube: https://www.youtube.com/KassadinsCreed

Creed WR YouTube: https://www.youtube.com/CreedWR

KassadinsCreed Twitch

KassadinsCreed gerçek adı ile Vahit İpekçi, Twitch platformunda canlı yayınlar yapmaktadır. Twitch platformunda 135 bin takipçisi bulunmaktadır. Genel olarak League of Legends, Among Us, Chess, League of Legends: Wild Rift kategorilerinde canlı yayınlar yapmaktadır.

KassadinsCreed Twitch: https://www.twitch.tv/kassadinscreed

KassadinsCreed Instagram

KassadinsCreed gerçek adı ile Vahit İpekçi, Instagram platformu üzerinde 27 gönderi ile toplam olarak 43 bin takipçiye ulaşmıştır. Canlı yayın yapacağı zaman Instagram hikayelerinden duyurusunu yapmaktadır. Takip etmenizi öneririz.

KassadinsCreed Instagram: https://www.instagram.com/kassadinscreed/

KassadinsCreed Twitter

KassadinsCreed gerçek adı ile Vahit İpekçi, Twitter platformunda aktif olarak tweet paylaşmamaktadır. 1655 takipçisi bulunmaktadır.

KassadinsCreed Twitter: https://twitter.com/kassadinscreed

KassadinsCreed Discord

KassadinsCreed gerçek adı ile Vahit İpekçi, Discord sunucusunda yaklaşık olarak 9500 üye bulunmaktadır. Discord sunucusunda kassachat, galeri, duo bulma, kelime oyunu, kelime oyunu ingilizce, memechat, gifchat, kassaclips, şarkı öneri, dizi film öneri, öneri, şikayet gibi birçok sohbet kanalı bulunmaktadır. Bu sohbet kanallarının aksine birçok sesli sohbet kanalı bulunmaktadır.

KassadinsCreed Discord: https://discord.com/invite/ZXYy7Pp

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “KassadinsCreed Kimdir” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.