ZEON Kimdir

23.04.2021
ZEON Kimdir

Necati Akçay yani herkesin bildiği adıyla ZEON, Türkiye’nin en ünlü yayıncı ve Youtuber’larının ilklerindendir. Şu an milyonlarca takipçisi ve abonesi bulunan insanlar yokken ZEON çok daha önceden yayın yapar ve içerik üretirdi. Bu işin en eski insanlarından birisidir. 2012 yılından beri hem Youtube hem Twitch için içerikler üretmektedir, bundan dolayı bu platformlarda oldukça tanınmaktadır. Neredeyse her gün yayın yapan ve Youtube’a video yükleyen ZEON’un bu sayede bu platformlarda ki takipçileri yarım milyonun üstündedir. Birçok ünlü yayıncı ve Youtuber ile arkadaş olan ZEON bu sayede birçok kitleye kendini de istemsiz bir şekilde tanıtmıştır. Hayatınızda eğer hiç Youtube’a veya Twitch’e girmişseniz ZEON’u görmeme imkanınız yok denilecek kadar azdır. Youtube ve Twitch Türkiye’nin, en köklü içerik üreticilerinden biridir. ZEON kimdir sorusunun cevabının en net hali yayıncı ve Youtuber demektir.

ZEON Kaç Yaşında?

Ünlü yayıncı ZEON 1996 tarihinde Trabzon’da doğmuştur. Bundan ötürü kendisi günümüzde 25 yaşındadır.

ZEON Gerçek İsmi Nedir?

Kullanmış olduğu “ZEON” ismi bir kullanıcı adıdır. Gerçekte ki ismi Necati Akçay’dır.

ZEON Sosyal Medya Hesapları

Necati Akçay işi sosyal medya olduğu için birçok sosyal medya platformunu aktif olarak kullanmaktadır. Bundan dolayı bazı sosyal medya platformlarında ki varlığını insanlar net olarak bilmiyor. Necati Akçay’ın aktif olarak kullandığı sosyal medya hesaplarına aşağıdan erişebilirsiniz.

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “ZEON Kimdir” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.