Valorant Radyanit Puanı Ne İşe Yarar?

28.12.2020
Valorant Radyanit Puanı Ne İşe Yarar?

Valorant oyunu Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir FPS oyunudur. 2 Haziran 2020 tarihinde resmi olarak piyasaya çıkış yapan Valorant aynı yıl içinde rakiplerini yakalamayı başardı. Hatta birçok oyuncuya göre rakiplerinin bile önünde olduğu söylenmekte. Kuşkusuz 2020 yılının en iyi çıkış yapan oyunudur. Aynı zamanda Riot Games, yani League of Legends oyununun yapımcısı olan firmanın bünyesinde çıkmış olması da oyunun bu kadar tanınır olmasına büyük ölçüde yardımcı oldu. Biz bugünkü yazımızda Valorant Radyanit puanı ne işe yarar konusunu siz değerli okurlarımıza anlatacağız. Oyuna yeni başlamış olan çoğu oyuncu Radyanit puanının ne işe yaradığını tam olarak bilmiyor. Umarız bu yazımız sizlere yardımcı olur. Hadi, lafı daha fazla uzatmadan konumuza başlayalım!

Radyanit Puanı Ne İşe Yarar?

Valorant oyununda iki adet puan vardır. Bunlar Valorant ve Radyanit puanlarıdır. Valorant puanına sadece gerçek para vererek sahip olabilirsiniz. Radyanit puanını hem kazanabilir hemde parayla sahip olabilirsiniz. Valorant puanının ne işe yaradığını herkes biliyor, Valorant puanı ile oyun içinde bulunan skinleri alabilirsiniz. Peki Radyanit puanları ne işe yarıyor? Oyuna yeni başlamış birçok oyuncunun merak ettiği bir konu.

Radyanit puanları silah skinlerimizi geliştirmemize olanak sağlar. Bu geliştirmeler silahlara animasyon veyahut ses efekti ekler. Şarjör değiştirme animasyonu, silahın ateş etme sesi gibi geliştirmeler Radyanit puanları ile skine eklenebilir. Radyanit puanları Valorant oyununda bu işe yaramaktadır.

Valorant Skin Geliştirme

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “Valorant Radyanit Puanı Ne İşe Yarar?” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.