Clash of Clans Crashing Sorunu Nasıl Onarılır?

10.10.2022
Clash of Clans Crashing Sorunu Nasıl Onarılır?

Bu yazımızda sizlere mobil cihazlarda Clash of Clans Crashing sorununu nasıl düzeltebileceğinizi öğretmeye çalışacağız. Clash Of Clans, ilk olarak 2012’de iOS için, ardından 2013’te Android platformları için piyasaya sürülen devasa bir çevrimiçi çok oyunculu oyundur. Clash of Clans, oyuncuların bir topluluk oluşturduğu, mağazaları doldurduğu, birlikleri eğittiği ve daha fazla iksir ve altın toplamak için diğer oyuncuların köylerini yağmaladığı çevrimiçi bir strateji oyunudur. Bu ganimet daha sonra diğer oyuncuların saldırılarına karşı korunmak için savunma yapıları inşa etmek ve daha güçlü bir saldırı oluşturmak için birlikleri eğitmek ve yükseltmek için kullanılır.

Clash Of Clans, ilk olarak 2012’de iOS için, ardından 2013’te Android platformları için piyasaya sürülen devasa bir çevrimiçi çok oyunculu oyundur. Clash of Clans, oyuncuların bir topluluk oluşturduğu, dükkanları doldurduğu, birlikleri eğittiği ve daha fazla iksir ve altın toplamak için diğer oyuncuların köylerine baskın yaptığı çevrimiçi bir strateji oyunudur. Bu ganimet daha sonra diğer oyuncuların saldırılarına karşı korunmak için savunma yapıları inşa etmek ve daha güçlü bir saldırı oluşturmak için birlikleri eğitmek ve yükseltmek için kullanılır. Aşağıda, Clash of Clans Crashing sorununu çözmek için adımlardan bahsettik.

Clash of Clans Crashing Sorununu Düzeltmenin Yolları

Güncellemeleri Kontrol Et

Android

Adım 1: Google Play Store’a gidin.

Adım 2: Ardından, “Uygulamalarım ve oyunlarım”ı seçin.

Adım 3: “Tümünü güncelle” seçeneğini seçerek buradaki tüm uygulamaları güncelleyebilir veya isterseniz Clash uygulamasını kendi başına güncelleyebilirsiniz.

Clash of Clans Crashing Sorunu

Clash of Clans Crashing Sorunu

iPhone

Adım 1: Yapmanız gereken ilk şey, uygulama mağazasını açmak.

Adım 2: Bundan sonra profilinize gidin (bunu ekranınızın sağ üst köşesinde bulabilirsiniz).

Adım 3: Listede Clash of Clans uygulamasını bulabilmeniz gerekir. Bunu yaptığınızda, güncelleme düğmesini seçtiğinizden emin olun!

Önbelleğinizi Temizleyin

Adım 1: Ayarlar’a gidin.

Adım 2: Uygulamalarınızı seçin.

Adım 3: Clash of Clans uygulamasını seçin.

Adım 4: Depolamaya gidin.

Adım 5: Önbelleğinizi temizleyin.

Yazılım Güncellemesi

Ayrıca cihazınızın en son yazılım güncellemesini çalıştırdığından emin olmalısınız. Yazılım güncellemesi altında, cihazınızı yeniden başlatmanızı ve cihazınızda çalışan tüm işlemleri yeniden başlatmanızı gerektiren en son güncellemeyi indirdiğinizden emin olun.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.