cNed Kimdir

10.02.2021
cNed Kimdir

Ülkemizde e-sporun fazlasıyla gelişmesiyle beraber birçok yetenekli oyuncunun da gün yüzüne çıktığına şahit olduk. 2 Haziran 2020 tarihinde çıkmış olan Valorant oyunuyla beraber yeni bir e-spor oyunu da çıkmış oldu. Valorant sayesinde insanların çoğu cNed ismini duymaya ve kim olduğunu merak etmeye başladı. Biz bu blog yazımızda “cNed Kimdir” konusunu detaylı bir şekilde siz okurlarımız için açıklayacağız. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan konumuza başlayalım!

cNed Hakkında

E-spor dünyasında ve özellikle Valorant oyununda “cNed” kullanıcı adıyla tanınan Mehmet Yağız İpek, 18 Ocak 2002 tarihinde Türkiye’nin İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Günümüzde hala İstanbul’da yaşamaktadır. E-spor kariyerine, abisi olan Alihan İpek’in profesyonel Counter Strike maçlarını izledikten sonra başlamıştır. Ardından abisi gibi Counter Strike oyununda kısa bir süre profesyonel olarak oynamaya başladı. Daha sonra Counter Strike oyununun ülkemize yaptığı yatırımların düşük olduğuna karar veren cNed kariyerine yerli oyunumuz olan Zula ile devam etti.

15 Şubat 2019 tarihinde Zula ICE Warriors bünyesinde oynamaya başlayan cNed 2 sezon boyunca Zula Süper Lig maçlarında kendini gösterdi. Haziran ayında çıkan Valorant oyunu ile beraber kariyerini bu oyundan yürütmeye karar vermiş olan cNed, Twitch Rivals turnuvası ile beraber dikkatleri üzerinde toplamayı başardı ve günümüzde ki konumuna geldi.

cNed Kişisel Bilgiler

cNed hakkında olan kişisel bilgiler birçok insan tarafından merak edilen bir konudur. İnternet ortamında mevcut olan cNed’in kişisel bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İsim: Mehmet Yağız İpek

Yaş: 18 (18 Ocak 2002)

Doğum Yeri: İstanbul

Mehmet Yağız İpek yani cNed hakkında bilinen bütün kişisel bilgiler bunlardır. Ne yazık ki daha fazla kişisel bilgi mevcut değildir.

cNed Yüzü

cNed’in yüzü sevenleri ve oyuncular tarafından oldukça merak edilen bir konuydu. Herkes cNed’i yüzünü sakladığını düşünüyordu fakat bu durum böyle değil. İnternet ortamında cNed’in yüzü mevcuttur. Aşağıda ki fotoğraftan cNed’in yüzüne ulaşabilirsiniz.

cNed Yüzü

cNed Hangi Takımda?

cNed şu anda Raise Your Edge Gaming e-spor takımında oynamaktadır. Takım Almanya’nın Berlin şehrinde kurulmuştur. cNed takımda bulunan tek Türk oyuncudur.

cNed Crosshair

cNed’in oyunda kullanmış olduğu crosshair’e aşağıda ki ayarları yaparak ulaşabilirsiniz.

cNed Crosshair

cNed Twitter

cNed Twitter hesabını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Kendisinin şu anda Twitter üzerinde 16.5 bin adet takipçisi bulunmaktadır. cNed’in profiline ulaşmak için altta bulunan bağlantıya tıklayabilirsiniz.

https://twitter.com/cNedf0r

cNed Youtube

cNed Youtube kanalına düzenli olarak Valorant videoları yüklemektedir. Şu anda kendisinin Youtube üzerinde 58 bin adet takipçisi mevcuttur. cNed’in Youtube kanalına ulaşmak için altta bulunan bağlantıya tıklayabilirsiniz.

https://www.youtube.com/c/cNedf0r

cNed Instagram

cNed diğer sosyal medya hesapları kadar Instagram hesabını aktif kullanmamaktadır. Kendisinin şu anda Instagram üzerinde 28 bin adet takipçisi bulunmaktadır. Instagram profiline altta ki bağlantı aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

https://www.instagram.com/ipekcned/

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “cNed Kimdir” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.