Oynamanız Gereken En İyi Ücretsiz PC Oyunları

13.06.2022
Oynamanız Gereken En İyi Ücretsiz PC Oyunları

Bu liste, etkileyici çeşitlilikte türlerde şu anda mevcut olan en iyi ücretsiz PC oyunları bir koleksiyonunu bulmanıza yardımcı olacaktır. En iyi ücretsiz bilgisayar oyunlarını arıyorsanız burada kilitli tutun, ancak bir sonraki oyununuz için biraz para harcamayı düşünüyorsanız, en iyi PC oyunları göz atın veya en iyi klasik bilgisayarla zamanda geriye gidin. En iyi ücretsiz bilgisayar oyunlarını oynama yolculuğunuza başlamak için derlediğimiz bu çok kapsamlı listeye bakmanız yeterli. Bu ücretsiz indirilen bilgisayar oyunlarını aramak bize dünyanın ne kadar ilerlediğini hatırlattı. Gerçekten bir kuruş harcamadan üçlü kaliteli oyuncaklar alabilirsiniz.

İşte PC İçin En İyi Ücretsiz Oyunların Listesi

Genshin Impact

Genshin Impact, Breath of the Wild ile birçok karşılaştırma yaptı ve nedenini görmek zor değil. Açık dünyası devasa ve inanılmaz derecede güzel, ancak bir savaş başlatmak yerine çevre ile temel güçler kullanarak üstesinden gelinebilecek bulmacalar ve mini patronlardan bahsetmeye gerek yok, toplamak, zanaat yapmak ve yemek pişirmek için bolca kaynak var.

Fortnite

Fortnite artık gücünü tam olarak karşılayamayabilir, ancak Epic Battle Royale’ın sahip olduğu inanılmaz etkiyi inkar etmek mümkün değil. Orijinal Dünyayı Kurtar’dan hızla uzaklaştıktan sonra Fortnite, ikonik inşaat mühendisiyle birlikte en son hızla büyüyen insan türüne tanıdık bir alternatif haline geldi. O zamandan beri, giderek derinleşen hikaye anlatımı, iddialı çapraz etkinlikler ve milyonlarca izleyiciyi çeken sanal oyun içi konserler ile sürekli değişen oyun oynama hızı için yeni bir ölçüt belirledi. Premium para birimi “V-bucks” sadece kozmetik alışverişler için tasarlanmıştır.

En İyi Ücretsiz PC Oyunları

En İyi Ücretsiz PC Oyunları

Destiny 2

Destiny 2’de siz ve ekibiniz, gezegenler arası tehditleri yenmek için güneş sistemini dolaşan ölümsüz savaşçılar olan Guardians olarak oynayacaksınız. Bu bilimkurgu nişancı oyunu, 2017’de piyasaya sürülmesinden bu yana ücretsiz bir modele geçiş, Destiny Content Vault’un eklenmesi ve gezegen sayısındaki artış gibi birçok değişiklik gördü. Destiny 2, bir bilgisayarda bulabileceğiniz en ağır aksiyon MMO’larından biridir, bu nedenle Call of Duty’yi kazarsanız çantanız olabilir.

World Of Tanks

World Of Tanks’in her turunda, her biri kendi tankını kontrol eden küçük oyuncu grupları, açık alanlar ve klostrofobik ateşleme noktaları arasında değişen orta ölçekli haritalarda savaşmak için başlangıç ​​konumlarından yarışırlar. Gereken taktikler tamamen konumla ilgilidir: sürdüğünüz öfkeli evin savunmasız tarafını açığa çıkarmadan bir düşmanla nasıl köşe kazanırsınız? Topçularınızın aynı anda düşen yarım düzine düşmana maruz kalmadan hedefini vurabilmesi için kendinizi bu yüksek sırtta konumlandırabilir misiniz? Bu topçu tankları özellikle popüler çünkü temelde keskin nişancılar: hedeflerini büyülü bir yukarıdan aşağıya perspektiften görme yeteneğine sahip keskin nişancılar. Aşırıya kaçmanın gülünç olacağını hissediyorsunuz, ancak yine de göz temasına ihtiyacınız olduğu gerçeğinin yükü altındasınız ve ateşlenen her merminin uzun seyahat süresini hesaba katmak için atışlarınızı hedeflemeniz gerekiyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.