Wroxe

Grab Kimdir

22.05.2021
Grab Kimdir

Atakan İspir, sosyal medyada bilinen adıyla Grab Twitch platformunda canlı yayınlar yapmaktadır. 15 Eylül 1998 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Bilgi Üniversitesi’nde Uluslararası Ticaret bölümünde eğitim görmüştür. Aynı zamanda Sakarya Üniversitesi Lojistik ve Taşımacılık Açıköğretim Fakültesi’nde eğitim görmektedir. Bununla birlikte EightbornV Roleplay sunucusunda yetkilidir. Peki Grab kimdir?

Grab Twitch

Atakan İspir sosyal medyada bilinen adıyla Grab Twitch platformunda canlı yayınlar yapmaktadır. Twitch platformunda 84 bini aşkın takipçisi bulunmaktadır. Genel olarak Sadece sohbet, Grand Theft Auto V, Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege ve League Of Legends kategorilerinde canlı yayınlar yapmaktadır. Aynı zamanda canlı yayınlarda EightbornV Roleplay sunucusunun sevilen karakterleri Evil Shorty ve AJ King karakterlerini canlandırmaktadır. Son olarak Twitch kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Grab Instagram

Atakan İspir sosyal medyada bilinen adıyla Grab Instagram platformunda 18 bini aşkın takipçiye sahiptir. 27 Şubat 2017 tarihinden bu yana 7 gönderi paylaşmıştır. Aynı zamanda canlı yayın duyurularını Instagram hikayelerinden yapmaktadır. Son olarak Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Grab YouTube

Atakan İspir sosyal medyada bilinen adıyla Grab YouTube platformunda yaklaşık 5 bin abonesi bulunmaktadır. Herkese açık bulunan 61 video bulunmaktadır. Fakat liste dışı olarak paylaşılan videolar da bulunmaktadır. Bu liste dışı videoları Discord sunucusunda ‘duyurular’ kanalında bulabilirsiniz. Son olarak YouTube kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Grab Discord

Atakan İspir sosyal medyada bilinen adıyla Grab Discord sunucusunda yaklaşık 5 bin üye bulunmaktadır. Discord sunucusunda birçok sesli sohbet kanalları bulunmaktadır. Bu sesli sohbet kanallarının aksine birçok metin kanalı da bulunmaktadır. Bu metin kanallarında dizi, film, oyun, müzik hakkında öneri yapabilir veya sohbet edebilirsiniz. Aynı zamanda çizim ve tasarımlarınızı paylaşabilirsiniz. Bunların yanında kelime oyunu gibi oyunlar oynayabilirsiniz. Son olarak Discord sunucusuna buradan ulaşabilirsiniz.

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “Grab Kimdir” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Wroxe - İçerik Platformu
smm panel