LEGOO Kimdir

07.04.2021
LEGOO Kimdir

LEGOO asıl adıyla Semih Selvi 1996 yılında dünyaya gelmiştir. Günümüzde 25 yaşındadır. Yakın zamanda İstanbul’a taşınmıştır. BBL E-sports takımında IGL (Oyun içi taktik veren kişi) rolünde oynamaktadır. BBL E-sports takımında oynamadan önce kıraathane işletiyor ve nakliyatçılık yapıyordu. Daha önce profesyonel olarak CS:GO oynamıştır. Peki LEGOO kimdir?

LEGOO Crosshair

Semih Selvi Valornat oyununda Crosshair (Nişangah)’ı Dış çizgileri kapalı, İç çizgi saydamlığı 1, iç çizgi uzunluğu 6, iç çizgi kalınlığı 2 ve İç çizgi uzaklığı ise 4 olarak kullanmaktadır. Rengi ise yeşil olarak kullanmaktadır.

LEGOO Twitch

Semih Selvi Twitch platformunda canlı yayınlar yapmaktadır. Yaklaşık olarak 350 bin takipçisi bulunmaktadır. Genel olarak Sadece sohbet ve VALORANT kategorilerinde canlı yayınlar yapmaktadır. LEGOO’nun yaklaşık olarak 2500 abonesi bulunmaktadır. Bu sayılar her geçen gün artmaktadır.

LEGOO YouTube

Semih Selvi YouTube platformunda canlı yayınlarda oynadığı Valorant karşılaşmalarının eğlenceli ve güzel olanlarını paylaşmaktadır. Yaklaşık olarak 85 bin abonesi bulunmaktadır aynı zamanda toplam izlenmesi ise 118 video ile 9 milyonu geçmiş bulunmaktadır.

LEGOO Instagram

Semih Selvi Instagram platformunda 47 gönderi paylaşmıştır. Yaklaşık olarak 96 bin takipçisi bulunmaktadır. Aynı zamanda canlı yayın duyurularını da Instagram hikayelerinden yapmaktadır.

LEGOO Twitter

Semih Selvi Twitter platformuna Mayıs 2013 tarihinde katılmıştır. Yaklaşık 39 bin takipçisi bulunmaktadır aynı zamanda aktif olarak tweetler paylaşmaktadır.

LEGOO Discord

Semih Selvi Discord sunucusunda yaklaşık 20 bin üyesi bulunmaktadır. Discord sunucusunda birçok sesli sohbet kanalı bulunmaktadır. Aynı zamanda bu sesli sohbet kanallarının aksine birçok metin kanalları da bulunmaktadır. Bu metin kanallarına örnek vermek gerekirse ‘linkler, tasarım, clips, caps fotoğraf video, ban itiraz, wallpaper, istek öneri şikayet, dizi film müzik öneri, oyuncu arama, ses dosyaları’ gibi metin kanalları bulunmaktadır aynı zamanda Discord sunucusunda yeni arkadaşlar edinebilir ve oyunlar oynayabilirsiniz.

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “LEGOO Kimdir” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.