Steam Cüzdan Kodları ve Hediye Kartları Nasıl Kullanılır?

19.09.2021
Steam Cüzdan Kodları ve Hediye Kartları Nasıl Kullanılır?

Arkadaşlarınız ve aileniz oyunları sevdiğinizi biliyorsa size bir Steam hediye kartları alabilirler. Bunlar fiziksel veya sanal olabilir, ancak her iki şekilde de Steam kataloğundaki herhangi bir şeye harcamak için kullanabilirsiniz. O halde gecikmeyelim; Bazı oyunlar satın almak istiyorsunuz ve size Steam hediye kartları veya cüzdan kodunu nasıl kullanacağınızı göstereceğiz.

Steam Hediye Kodunuzu Nasıl Kullanabilirsiniz?

Birisi size bir dijital Steam hediye kodu veya fiziksel bir hediye kartı göndermiş olsun, kullanma süreci aynıdır.

  1. Steam istemcisini açın.
  2. Üst menüden Oyunlar’ı tıklayın .
  3. Steam Cüzdan Kodu Kullan’a tıklayın .
  4. İçinde kodunu girin Buhar Cüzdan Kodu alanında.
  5. Devam’ı tıklayın. Daha önce hiç Steam kredisi kullanmadıysanız, konumunuzu ve para biriminizi onaylamak için adresinizi girmeniz gerekebilir.

Para, profil adınızın yanında sağ üst köşede göreceğiniz hesabınızın cüzdanına otomatik olarak eklenecektir. İki saat içinde görünmezlerse Steam destek ile iletişime geçin. Bu paralar hesabınıza bağlıdır ve hediye edilemez, çekilemez veya başka bir Steam hesabına aktarılamaz. Kendi para biriminizden farklı bir para biriminde verilen Steam kodunu kullanmaya çalışırsanız hata alabilirsiniz.

Hediye Kartları

Steam Hediye Kodunuzu Nasıl Harcarsınız?

Steam hediye kartını veya cüzdan kodunu hesabınıza ekledikten sonra parayı hemen harcayabilirsiniz. Ödeme sırasındaki İnceleme ve Satın Alma adımında, ödeme yöntemi olarak Steam Cüzdanım’ı seçin. Tüm işlemi karşılamak için yeterli cüzdan bakiyeniz yoksa ikincil bir ödeme yöntemi seçebilirsiniz. Alternatif olarak, kalan paranız varsa, bunları diğer satın alma işlemlerinde kullanabilirsiniz; bir kerede bir hediye kartı harcamanıza gerek yoktur.

Steam’in Hediyesinin Keyfini Çıkarın

Noel için Noel Baba’ya ne soracağınızı bilmekte zorlanıyor musunuz? PC oyunlarını seviyorsanız, Steam hediye kartından daha iyi bir şey yoktur. Ayrıca, ihtiyaç duyabileceğiniz hemen hemen her modern oyun Steam’de güvenle satın alınabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM