Instagram Mavi Tikli Hesaplardan Yorum Alma

31.08.2020
Instagram Mavi Tikli Hesaplardan Yorum Alma

Instagram günümüzde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından bir tanesidir. Instagram kullanan yaklaşık olarak 1 milyar insan bulunmaktadır. İlkokul arkadaşınızı bile artık Instagram aracılığı ile bulabilirsiniz. Instagram kullanmayan insanlara farklı bir gözle bakıldığı da aşikar. Asıl konumuza geçelim, Instagram mavi tikli hesaplardan yorum alma işlemini nasıl yapabiliriz? Her Instagram kullanıcısı gönderisinin altında mavi tikli hesaplardan yapılmış yorumlar ister. Birazdan sizlere anlatacağımız bu işlemi bazıları ücret karşılığında yapmaktır. Biz size bunu ücretsiz bir şekilde detaylarıyla anlatacağız. Hadi başlayalım!

Instagram Mavi Tikli Hesaplardan Yorum Alın

Aslında bu işlem sandığınız kadar zor bir işlem değil. Sadece birkaç basit yorum atacağız. Evet yanlış duymadınız, sadece yorum atacağız. Size yorum yapmasını istediğiniz mavi tikli hesapların profiline girin ve son 6-10 adet gönderisini beğenin ve şu yorumu yazın.

I’m a big fan of you. Can you comment on my profile?

Bu veya bu tarz cümleleri kullanabilirsiniz. Eğer yorum yaptığınız mavi tikli hesabın çok yüksek takipçisi varsa sizi görmesi ne yazık ki çok zor olabilir. O yüzden düşük takipçili hesaplara bu işlemi yapmanızı öneririz. Ek olarak yabancı hesaplara yapmanız geri dönüş oranını çok yükseltecektir. Yabancılar çoğunlukla bu tarz yorumlara geri dönüş yapmaktadırlar.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için “Instagram Mavi Tikli Hesaplardan Yorum Alma” işlemini detaylı bir şekilde anlattık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Wroxe herkese iyi günler diler!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.