Android’de Apple TV+ Uygulaması Nasıl İzlenir?

08.10.2022
Android’de Apple TV+ Uygulaması Nasıl İzlenir?

Bu yazımızda sizlere Apple TV+ uygulamasını Android cihazlarda nasıl edineceğinizi öğretmeye çalışacağız. Apple TV Plus, Apple’ın Netflix, Hulu, Amazon Prime Video ve daha fazlasını almaya çalışan premium abonelik akış hizmetidir. Apple TV Plus içindeki içerik tanıtımları ve eklenti akış hizmetleri dışında tamamen reklamsızdır. Platform, Apple Originals programı kapsamında oluşturulan çeşitli orijinal filmler ve şovlar içermektedir. Bu, diğer akış servislerine de erişmenizi sağlayan bir set üstü akış kutusu olan Apple’ın mevcut Apple TV’sini destekler. Buradaki fikir, birden fazla hesabı ve şifreyi hatırlamak zorunda kalmadan akış hizmetlerinizi tek bir yerde bir araya getirebilmesidir.

Bununla birlikte, Apple TV Plus, ciddi TV bağımlıları için abonelik ücretine değebilecek harika orijinal içerikler sunar. Bunlar arasında Isaac Asimov’un klasik romanlarına dayanan bilim kurgu destanı Vakfı; Jennifer Aniston, Reese Witherspoon ve Steve Carell’in başrollerini paylaştığı The Morning Show; Alfre Woodard ve Jason Momoa ‘nın başrollerini paylaştığı bilimkurgu draması; M. Night Shyamalan’ın korku dizisi Servant ve daha birçoğunu bulabilirsiniz. Aşağıda, Android’de Apple TV+ Uygulamasını yayınlama adımlarından bahsettik.

Android'de Apple TV+ Uygulaması

Android’de Apple TV+ Uygulaması

Android’de Apple TV Plus İzleme

  1. Adım: Web tarayıcısını açın
  2. Adım: tv.apple.com’a gidin(yeni sekmede açılır)
  3. Adım: Apple Kimliğinizi kullanarak giriş yapın (ve henüz yapmadıysanız kaydolun (yeni sekmede açılır))
  4. Adım: Beğendiğiniz programı seçin ve oynat’a basın!

Android’de Apple TV Plus’ın nasıl oynanacağına dair makalemizin size yardımcı olacağını ve tüm sorunlarınızı çözeceğini umuyoruz. Apple TV+, 4K HDR kalitesinde özel orijinal Apple TV şovları ve filmler sunar. Apple TV+ Filmlerini /Şovlarını Aileniz/Arkadaşlarınızla Paylaşabilir ve Apple TV+ uygulamasında altyazı ve ses dilini değiştirebilirsiniz, hatta Mac’te Apple TV Plus’ı kullanabilirsiniz. Android akıllı telefonunuzda/tabletinizde nasıl kullanılacağını bilmek istiyorsanız, yukarıda belirtilen adımları izleyin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.