Apple TV Uygulama Simgeleri Ekranda Nasıl Taşınır?

01.09.2022
Apple TV Uygulama Simgeleri Ekranda Nasıl Taşınır?

Bu yazıda, Apple TV ana ekran simgelerinin nasıl yeniden düzenleneceği hakkındadır. Bu yazıyı çok iyi anlamanız için elimden geleni yapacağız. Umarım hepiniz bu yazımızı beğenirsiniz Apple TV ana ekran simgeleri nasıl yeniden düzenlenir. Apple TV’de hangi uygulama simgeleri görüntüleneceğini değiştirmek ister misiniz? Artık uygulamak çok kolay. Apple TV ana ekran simgelerinin düzenlenme şeklini her zaman değiştirmek istediyseniz, özelliğin gelmesinden memnunsunuz. Gerçekten de, artık Apple TV uzaktan kumandanızda aşağıdakileri yaparak diğer tvOS simgelerinizin çoğunu düzenleyebilirsiniz:

Apple TV Ana Ekran Simgelerini Yeniden Düzenleme

  1. Taşımak istediğiniz simgeyi seçin, ardından simgelerin titremesini sağlamak için “Seç” düğmesini basılı tutun
  2. Seçilen simgeyi yeni yerleşime taşımak için sil düğmesini kullanın
  3. Jig’i bitirmek ve bitirmek için Select düğmesine tekrar basın
Apple TV Ana Ekran Simgelerini Yeniden Düzenleme

Apple TV Ana Ekran Simgelerini Yeniden Düzenleme

Diğer simgeler istediğiniz gibi hareket ettirdikçe istediğiniz kadar tekrarlayın. Simgelerin yerleşimini özelleştirmek küçük bir özellik gibi görünse de, belki de ikisini birleştirerek iOS dünyasından Apple TV OS yapılarına daha da fazla özellik getirmeye yönelik açık bir adım gibi görünüyor.

Bu özellik uzun süredir var, tvOS 13 ve sonraki sürümlerde devam ediyor, ancak her zaman Apple TV 5.1 güncellemesinde tanıtıldı. Önceki sürümlerde, Filmler, TV Şovları, Müzik, Bilgisayarlar ve Ayarlar gibi bazı uygulama simgeleri yerinde kilitliydi. Apple TV Ana Ekran Simgelerini Yeniden Düzenleme ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen aşağıdaki yorum bölümünden bize sorun veya doğrudan bizimle iletişime geçin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.