PS4 Profil Avatarınızı Nasıl Değiştirirsiniz?

07.09.2021
PS4 Profil Avatarınızı Nasıl Değiştirirsiniz?

PS4 profilinizde aynı eski avatara bakmak sıkıcı olabilir. Belki en sevdiğiniz karakterin yeni bir avatarı düştü ve bunu istiyorsunuz ya da sadece farklı bir şey hayal ediyorsunuz. PS4 profil avatarınızı değiştirmek ve koleksiyonunuza daha fazla avatar eklemek için hızlı ve kolay bir işlemdir.

PS4 Profil Avatarımı Nasıl Değiştiririm?

Avatarınızı PS4, telefonunuz veya bilgisayarınız aracılığıyla değiştirebilirsiniz.

Avatarınızı PS4’ünüzde Değiştirin

Avatarınızı PS4’ünüz aracılığıyla değiştirmek için avatar seçim sayfasına gitmeniz gerekir. Bunu yapmanın iki yolu vardır;

  1. Ayarlar > Hesap Yönetimi > Hesap Bilgileri > Profil > Avatar’dan gidebilirsiniz.
  2. Ayrıca Profil > … > Profili Düzenle > Avatar’a da gidebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi, ikinci seçenek daha hızlıdır, ancak ikisi de çalışır. Oradayken, farklı kategorilerdeki bir dizi avatar arasından seçim yapın. Ardından, seçtiğiniz avatarı seçin ve seçiminizi onaylayın.

PS4 Profil

Avatarınızı Telefonunuzda Değiştirin

PS4 profil avatarınızı değiştirmek istiyorsanız, ancak PS4’ünüzden uzaktaysanız, bunu telefonunuzda PS App aracılığıyla yapabilirsiniz; bu, PlayStation Messaging’i kullanmak istiyorsanız da harikadır.

Bunu yapmak için, sen geldin emin olmak Çal seçtikten sonra, profilinizi dokunun PS App bölümünde Profili Düzenle (bir oturum açma Burada sayfa olabilir), sonra seçmek Düzen içinde Avatar bölümünde. Kullanmak istediğiniz avatarı seçin ve Evet’e basın. Bu, PS4 profil avatarınızı otomatik olarak değiştirmelidir.

Avatarınızı Bilgisayarınızda Değiştirin

Profil avatarınızı değiştirmek için bilgisayarınızı da kullanabilirsiniz. Basitçe baş PlayStation web seçin, hesap ikonuna tıklayın PSN hesabınızda ve işaret Hesap Ayarları ardından Profil seçtikten sonra, Düzen içinde Avatar bölümünde. Avatarınızı seçip onaylayın, ardından hazırsınız. Tıpkı telefonunuzda olduğu gibi, PS4 profil avatarınız da otomatik olarak değişmelidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM