Buse Plan Kimdir

29.06.2020
Buse Plan Kimdir

Buse Plan sosyal paylaşım sitelerinde video paylaşarak adını duyurmuştur. Acun Ilıcalı’nın yeni yarışma programı olan Exathlon’un kadrosunda yer alarak adını bir kez daha duyurdu. Peki Buse Plan Kimdir? Nerelidir?

Gezmeyi, eğlenmeyi seven Buse Plan kendisini ‘’Manyak, deli dolu bir insan’’ olarak betimliyor. Sosyal medya hesaplarında özel hayatını birçok ayrıntısı ile birlikte kitlesiyle paylaşmaktadır. Örnek verecek olursak göğüs estetik ameliyatlarından, kovulduğu gece kulübüne kadar birçok ayrıntıyı takipçileriyle paylaşmaktan çekinmiyor. Buse Plan, Exathlon yarışmasının ilgi çekici kişilerinden olacak gibi gözüküyor.  Sosyal medya fenomeni olan Buse Plan gezdiği, gördüğü yerleri paylaşmaktadır. Kendisini YouTube platformundan çektiği videolar ile tanıtmıştır. Instagram’da da aktif olan Buse Plan gelecek günlerde Netflix’te yayınlanacak olan Exathlon yarışma programında kendisini göstermektedir.

Buse Plan Kaç Yaşında

Sosyal paylaşım sitelerinde ünlü olan Buse Plan 1995 yılında doğmuştur. 2020 yani günümüz itibari ile 25 yaşındadır.

Buse Plan Eğitim Durumu

Buse Plan “Kadir Has Üniversitesi – Yeni Medya Bölümü” mezunudur.

Buse Plan Hobileri

Kendisini ‘’ Manyak, deli dolu bir insan’’ olarak tanımlayan Buse Plan’ın hobileri: Gezmek, basketbol oynamak, kaykay, snowboard, wakeboard ve surf yapmaktır.

Buse Plan Instagram

Instagram platformunu aktif bir şekilde kullanan Buse Plan Instagram profilinde kendi kişisel fotoğraflarını ve gittiği yerleri gönderi ve hikaye olarak takipçileri ile paylaşmaktadır. Instagram’da ki gönderileri toplam 1267’dir . Buse Plan’ın Instagram takipçisi 2020 itibariyle tam olarak 238.000’dir.

https://www.instagram.com/busplan/

Buse Plan YouTube

Kendisini YouTube platformunda tanıtan , takipçilerine vlog ve eğlence kategorisi adı altında içerik sağlayarak kitle kazanmıştır. 2020 yılı itibariyle kanalında ki toplam izlenme sayısı 5.867.796’dır. Kanalında toplam an itibariyle 47 videosu bulunan Buse Plan’ın en popüler videosu “ENES BATUR İLE KOŞMAYI SON BIRAKAN KAZANIR !” videosudur. Bu videosu toplam 1.2 milyon görüntülenme almıştır.

https://www.youtube.com/channel/UCYNkD-H1qJdsy3VKpu2yHog

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için “Buse Plan Kimdir?” sorusunu detaylı bir şekilde cevaplandırdık. Yazı hakkındaki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar kısmından belirtebilirsiniz. Wroxe herkese iyi günler diler.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.