d3met Kimdir

21.02.2021
d3met Kimdir

d3met asıl adıyla Demet Kan, 2001 yılında dünyaya gelmiştir. Yazılım Mühendisliği bölümünde 3. sınıftır. İzmir’de yaşamaktadır. Twitch platformunda canlı yayınlar yapmaktadır. Peki d3met kimdir?

d3met Twitch

d3met asıl adıyla Demet Kan, Twitch platformunda canlı yayınlar yapmaktadır. Aynı zamanda Twitch platformunda 65 bin civarı takipçisi bulunmaktadır. Genel olarak son zamanlarda VALORANT, Sadece Sohbet, Erzurum, Gartic Phone, The Last of Us, Dead by Daylight ve Cyberpunk 2077 kategorilerinde canlı yayınlar yapmaktadır.

d3met Instagram

d3met asıl adıyla Demet Kan, Instagram platformunda 31 gönderi paylaşmıştır. Yaklaşık olarak 16 bini aşkın takipçiye sahiptir. Aynı zamanda canlı yayın duyurularını hikayesinde paylaşmaktadır. Canlı yayınları kaçırmamak için takip edebilirsiniz.

d3met YouTube

d3met asıl adıyla Demet Kan, YouTube kanalında 29 video bulunmaktadır. Aynı zamanda 29 video ile toplam 3 bin aboneyi geride bırakmıştır. Toplam izlenmesi ise 50 bini geçmiş durumdadır. YouTube kanalında Outlast, Phasmophobia, Layers Of Fear, Among Us, Five Dates ve Hellblade: Senua’s Sacrifice gibi birçok oyun videoları bulunmaktadır. Bu oyun videolarının aksine gerçek hayatından balık tutma videoları tarzı videolar da bulunmaktadır.

d3met Twitter

d3met asıl adıyla Demet Kan, Twitter platformunda yaklaşık olarak 300 takipçisi bulunmaktadır. 2019 yılının Ağustos ayında Twitter kullanmaya başlamıştır. Aynı zamanda aktif olarak Twitter kullanmaktadır.

d3met Discord

d3met asıl adıyla Demet Kan, Discord sunucusunda 2250’yi aşkın üye bulunmaktadır. Discord sunucusunda birçok sesli sohbet kanalı bulunmaktadır. Bu sesli sohbet kanallarının aksine birçok metin kanalı da bulunmaktadır. Örnek olarak Sohbet, Oyun sohbet, photos, clips, efkar, video link, tasarım, oyun önerisi, çekiliş, ne çizelim, town of salem, neden banlandım, istek öneri, şarkı önerileri, soru cevap videosu, film dizi öneri gibi birçok metin kanalı bulunmaktadır. Siz de Discord sunucusuna katılıp yeni arkadaşlar edinip eğlenebilirsiniz.

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “d3met Kimdir” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.