Melisa Döngel Boy Kilo Yaş, Kimdir?

04.08.2021
Melisa Döngel Boy Kilo Yaş, Kimdir?

Melisa Döngel şuanda Fox TV ekranlarında yayınlanan Aşk Mantık İntikam isimli dizi de Çağla Yılmaz karakteri ile izleyicinin karşısına çıkmaktadır. Güzel oyuncu hakkında merak edilen pek çok sorunun cevabını merak ediyorsunuz. Kilosu, boyu, kaç yaşında olduğu gibi. Oynadığı dizi ve sinema, eğitimi vb. biyografi bilgileri ve kısaca hayatını açıklayacağız.

Melisa Döngel Kimdir? Nereli?

Oyuncu 18 Eylül 1999 yılında İstanbul’da doğmuştur. Osman Yağmurdereli Sanat Akademisinde oyunculuk eğitimini tamamlamıştır. Ayrıca Hilal Saral Atölyesinde kamera önü oyunculukla kendisini geliştirmiştir. Oyunculuk çalışmaları için Öznur Kula Menajerlik ajansı ile bağlı olarak sürdürmektedir. Henüz baba tarafının aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır. Anne tarafı ise aslen Rus asıllı olduğu bilinmektedir. Pek çok kaynakta çok iyi Rusça bildiği yazılmaktadır.

Melisa Döngel

Melisa Döngel Boyu, Kaç Yaşında?

Melisa Döngel’in boyu 1.74 cm, kilosu 55’tir. Burcu ise akreptir. 2021 yılı itibari ile 21 yaşında olan güzel oyuncunun resmi Instagram hesabı @melisadongel olarak kullanmaktadır. Şuanda resmi Instagram hesabında takipçi sayısı 2,9 milyon civarındadır.

Oynadığı Diziler

İlk dizisi Arka Sokaklar dizisinde gerçekleştirmiştir. Daha sonra Elif ve Hangimiz Sevmedik isimli dizilerde rol almıştır. Rol aldığı Elif dizisinde Süreyya karakteriyle dikkatleri üzerine çeken oyuncu daha sonra Bizim Hikaye adlı dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Dizide Deniz karakterine hayat vermiştir. Melisa Döngel son olarak Fox TV’de yayınlanan Aşk Mantık İntikam isimli dizi de Çağla Yılmaz karakterini canlandırmıştır. Ayrıca oyuncu Cengiz Kurtoğlu‘nun oğlu Aydın Kurtoğlu‘nun Yak adlı şarkısının klibinde oynamıştır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. buse dedi ki:

    Melisa hanım hakkında bilmediğimiz ne kadar da çok yorumlar varmış. Melisa hanımın hayranıyız. Buse ve Merve 🙂