Xiaomi Mi Stick İle 300 TL’ye Televizyonunuzu Akıllandırın!

21.05.2021
Xiaomi Mi Stick İle 300 TL’ye Televizyonunuzu Akıllandırın!

Teknolojinin gelişmesiyle beraber günlük hayatta kullandığımız birçok araç akıllı hale geldi. Özellikle son yıllarda akıllı televizyonlar bir lüks değil tam tersi bir ihtiyaç haline gelmiş bulunmakta. Ne yazık ki akıllı televizyonlar ülkemizde çok uçuk fiyatlara satılmakta. Uçuk fiyatlardan dolayı artık ne yazık ki birçok insan satın alamamakta. Xiaomi’nin geliştirmiş olduğu Mi Stick ürünü sayesinde artık her türlü televizyon akıllı bir hale getirilebiliyor. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan Xiaomi Mi Stick ürününü daha detaylı bir şekilde inceleyelim!

Xiaomi Mi Stick Özellikleri

Mi Stick ürünün kuşkusuz en çok dikkat çeken özelliği boyutu ve ağırlıdır. Bir USB bellek boyutunda ve sadece 29 gram ağırlığındadır. HDMI girişi ile her türlü televizyona kolaylıkla ve sorunsuz bir şekilde bağlanabilmektedir. Bu sayede her televizyonu akıllı bir hale zahmetsiz bir şekilde getirebilirsiniz.

Andorid TV işletim sistemine sahip olduğundan dolayı Play Store üzerinden dilediğiniz uygulamayı indirebilirsiniz. Youtube, Netflix, Twitch, TV+ gibi programları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Dahili chromecast özelliği sayesinde akıllı telefonunuzda ki görüntüyü anlık olarak Mi Stick aracılığı ile televizyonunuza aktarabilirsiniz. Böylelikle iş ortamlarında telefonunuz üzerinden kolaylıkla sunum yapabilirsiniz.

Mi Stick ürününün kumandası birçok kumandadan da oldukça başarılı. Üstünde bulunan Netflix tuşuna basarak tek tıklama ile Netflix’e giriş yapabilirsiniz. Google Asistan ile beraber sesli komut özelliğini kullanabilirsiniz. Bu sayede yazı yazmakla uğraşmanıza gerek kalmaz.

Xiaomi Mi Stick Özellikleri

Xiaomi Mi Stick Kurulumu

Mi Stick Kurulumu birçok insan tarafından merak edilen bir konudur. İnsanlar ürünün kurulumunun çok zor olmasından endişeleniyor fakat endişelenmeniz gereken bir durum mevcut değildir. Kurulum sihirbazı aracılığı ile tamamen Türkçe bir şekilde ürününüzü bir kaç tıklama ile rahatlıkla kurabilir ve kullanıma hazır bir hale getirebilirsiniz.

Xiaomi Mi Stick 300 TL’lik fiyat bandıyla gerçekten hayat kurtarmakta. Mi Stick kullanarak Youtube ve Netflix gibi programları rahatlıkla televizyonunuzda kullanabilirsiniz. Sizlerde Mi Stick ürününü kullanıyorsanız yorumlar bölümünde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “Xiaomi Mi Stick İle 300 TL’ye Televizyonunuzu Akıllandırın!” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM