TikTok Videoları Nasıl Silinir?

12.03.2022
TikTok Videoları Nasıl Silinir?

Başkalarıyla video paylaşmayı seven bir TikTok kullanıcısıysanız, bu videolardan birinin umduğunuz gibi çıkmadığı zamanlar olabilir. Veya taslak olarak kaydettiğiniz bir videoyu çekip bitirmek veya düzenlemek yerine silmeye karar vermiş olabilirsiniz. TikTok, kullanması çok eğlenceli olan uygulamalardan bir tanesidir. Filtreleri, efektleri ekleyeceğinizi ve diğer harika özellikleri nasıl kullanacağınızı öğrendikten sonra, muhtemelen video oluşturmak için çok zaman harcayacaksınız. Birkaç gün veya haftalarca video çektikten sonra galerinizde gezinmek zor olabilir. Bu durumda, artık ihtiyacınız olmayan TikTok videoları silmek isteyebilirsiniz.

TikTok’taki varlığınız takipçi listenizle birlikte büyüdükçe kendinizi yeniden icat etmek isteyebilirsiniz. Ne yazık ki, yeni bir hesapla baştan başlamak, sıfır takipçi ile başladığınız anlamına gelir. Eski videolardan kurtulma hedefinize ulaşmanın en iyi yolu onları silmektir. TikTok, dünya çapında milyonlarca kişi tarafından kullanılan popüler bir video sosyal medya uygulamasıdır. TikTok kullanmayı seçerseniz yüklediğiniz videolar, siz onları kaldırmayı seçene kadar profilinizde kalır. İster bir videoyu ister tüm TikTok videoları silmek isteyin, işlem sadece birkaç adımla kolaydır.

TikTok Videoları

TikTok toplu video silme

TikTok’tan Videoları Silme

  1. Telefonunuzda uygulamayı açın. Göreceğiniz ilk şey FYP’nizdir.
  2. Ekranın sağ alt köşesinde Ben yazan bir simge var. oyna Bu sizi profil sayfanıza götürür.
  3. Bu sayfada, yayınladığınız tüm videoları kaydırabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Açmak için silmek istediğiniz videoya dokunun.
  4. Ardından, ekranın sağındaki üç nokta (…) simgesine dokunun, bu, altta bir açılır pencerenin görünmesine neden olur.
  5. Sil düğmesini görene kadar bu açılır pencereyi sağa kaydırın ve ona basın. Başka bir açılır pencere, videoyu silmek istediğinize emin olup olmadığınızı sormaktadır. Sil düğmesine tekrar basmanız gerekir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM