Pırlanta Nedir?

19.07.2022
Pırlanta Nedir?

Son dönemin en iyi hediye alternatiflerinden biri haline gelen pırlantalar kadınlar için sitil tamamlayıcı şık bir takı türüdür. Pırlanta; laboratuar pırlantası, doğal pırlanta ve işlem görmüş pırlanta olarak üçe ayrı guruba ayrılmaktadır. Saf karbon bileşiklerinden oluşan Pırlantalar nitrojen ve bor gibi maddeler de içerebilmektedir. Tüm bu oluşumlar pırlantanın değerini yakından etkilemektedir. Gün geçtikçe değer kazanması nedeniyle pırlanta küpeler aynı zamanda önemli bir yatırım aracı olarak da kullanılabilmektedir.

pırlanta

pırlanta

Pırlanta Kolye Lizay Pırlanta

Merkezi Nuruosmaniye’ de bulunan Lizay pırlanta firması 40 yılı aşkın bir hizmet süresi 50 mağaza ağı, 250 satış noktası ile birlikte sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmak için hizmet vermeye devam etmektedir. Pırlanta ürüleri arasında pırlantalı trend kolye, pırlantalı tek taş kolye, pırlantalı beş taş, pırlantalı fantezi, pırlantalı tria gibi daha bir çok pırlantalı küpe, yüzük, bileklik ve gerdanlık ürünleri bulunmaktadır. Pırlanta konusunda tecrübeli yapısıyla Lizay pırlanta Uluslararası sertifikalı pırlanta ürünleriyle hizmet sunmaktadır.

 

Lizay Pırlanta Online Mağaza

lizaypirlanta.com online satış mağazasıyla üyelik ya da misafir üye seçeneği ile size çok daha kolay ve güvenli bir alışveriş imkânı sunmaktadır. Üyelik seçeneğinde özel indirimlerden haberdar olmak ve yeni çıkan pırlanta ürünler hakkında bilgi alma gibi seçeneklerde de sunulmaktadır. Lizay pırlanta’nın online mağazası Kvkk Aydınlatma Metni uyarınca bilgilerinizin gizliliğini korumak için gerekli tüm koşulları eksiksiz bir şekilde yerine getirmektedir.

 

Siz İsteyin Yeter Bir Lizay Pırlanta Yeter

Lizay pırlanta’nın online mağazasından hediye bir pırlanta ürünü almak istediğinizde isteklerinizi bize online olarak bildirmeniz yeterli olacaktır. Biz sizin için en uygun olan kolye seçmeniz için buradayız. Liza pırlanta’dan almış olduğunuz pırlanta kolyeler ve diğer pırlantalı ürünlerle ilgili ağırlık, renk, berraklık, parlaklık ve ölçü sorgulaması online mağazası üzerinde yer alan sorgulama programıyla yapılabilmektedir.

 

Uluslararası GIA ve HDR Sertifika 3 Yıl Garanti

Uluslararası sertifikası bulunan pırlanta kolye ve diğer pırlanta ürünleri 3 yıl garantisi kapsamındadır. Garanti süresini doldurulan ürünlerin bakım ve restore işlemleri Lizay pırlanta tarafından ücretsiz olarak yapılabilmektedir.

pırlanta

pırlanta nedir

Bütçe Dostu Lizay Pırlanta

Lizay pırlanta ürünleri bütçe dostu fiyatlarının yanı sıra kredi kartıyla taksitli ödeme kolaylığı da sunmaktadır. Ayrıca ilk alışverişte 100 TL ek indirim sağlamaktadır. Online mağaza üzerinde güvenlik ödeme ve kargo yöntemleri mevcuttur. Stokta yer alan tüm altın ve pırlanta ürünler de ücretsiz sigortalı kargo ile gönderim yapılmaktadır. Ürün teslim inden sonra ilk 14 gün içerisinde iade hakkı da bulunmaktadır. Üye olmadan da Online mağazasından alışveriş yapma imkânı bulunmaktadır. Ayrıca müşteri görüşlerine değer verilen firma ile telefon veya Online iletişim sağlamak, görüş, istek ve talep oluşturmak mümkün olabilmektedir.

 

Özgün Tasarımlarıyla Lizay Pırlanta Kolye

Hiçbir kadının hayır diyemeyeceği pahalı bir parçadır pırlantalar stilinizi tamamlayacak etkileyici bir görünümü ile muhteşem bir etki yaratıyor. Lizay pırlanta’nın birbirinden modern tarzdaki pırlanta kolyeler özgün tasarımıyla sizleri, ışıltısıyla sizi de etkisi altına alacaktır. Farklı model ve renk seçeneklerini içinde barındıran pırlanta kolyeler sizin sitilinizi daha iyi yansıtmanıza yardımcı olacaktır. Günlük kullanıma uygun pırlanta kolyeler her zevke ve bütçeye hitap eden şık ve zarif modelleri ile uzun süre kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Yine aynı şekilde özel günlerde kullanım için fantezi pırlanta kolyeleri terci ederek ışıltınızla göz kamaştırabilirsiniz. Boynunuzdaki asil duruşu ile size ayrı bir hava katacak olan olan trend kolye, pırlanta tek taş kolye, pırlanta beş taş, pırlanta fantezi, pırlanta tria modellerine göz atmak isterseniz Lizay pırlanta’nın Online mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.