Facebook’tan E-posta Nasıl Kaldırılır?

16.11.2022
Facebook’tan E-posta Nasıl Kaldırılır?

Facebook, dünya çapında milyonlarca aktif kullanıcısı ile 2022’nin en popüler sosyal medya uygulamalarından biridir. WhatsApp platformunu satın aldıktan sonra artık daha güçlü bir platform haline geliyor. Bu nedenle, diğer sosyal medya hesapları da dahil olmak üzere çoğumuzun bir Facebook hesabı var. Aynı şekilde birçok kullanıcı da bu platformu işlerini tanıtmak için kullanıyor. Bu makale, Facebook’tan e-posta nasıl kaldırılacağı hakkındadır.

Ancak Facebook’ta yeni bir hesap oluşturduğumuzda bir e-posta adresi eklenmesi gerekiyor. Facebook bu bilgileri önemli bildirimler göndermek için kullanır ve hesaplarımızı yetkisiz hesap erişiminden korumaya yardımcı olur. Kolaylık sağlamak adına, Facebook, sosyal medyada bir daha gezinmeye çalıştığınızda sorunsuz bir şekilde oturum açmak için e-posta adresinizi hatırlar. Bu, Facebook hesabınızı bir kafeden veya arkadaşlarınızın telefonlarından kullanırken sorun yaratabilir. Aşağıda, e-postayı Facebook’tan silme adımlarından bahsettik.

Facebook'tan E-posta Kaldırma

Facebook’tan E-posta Kaldırma

Facebook’tan E-posta Nasıl Silinir?

  1. Açılır menüyü açmak için sağ üstteki oka tıklayın.
  2. Ayarları şeç.
  3. Genel sekmesine gidin ve ‘iletişim’i seçin.
  4. E-posta adresinde veya cep telefonu numarasında kaldır’ı tıklayın.
  5. Şimdi, değişiklikleri kaydet’i tıklayın.

Facebook e-postasının nasıl silineceği ile ilgili makalemizin size yardımcı olacağını ve tüm sorunlarınızı çözeceğini umuyoruz. Facebook hesabında e-posta adresini değiştirme nedenleri farklı kullanıcılar için farklı olabilir. Örneğin, farklı bir e-posta hesabına geçerek iletişim bilgilerinizi değiştirmek istiyorsunuz ve bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz. E-postanızı Facebook’tan nasıl sileceğinizi öğrenmek istiyorsanız, yukarıda belirtilen adımları izleyin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM