Valorant Sansür Kapatma

03.02.2021
Valorant Sansür Kapatma

Valorant, Riot Games tarafından geliştirilip yayınlanmıştır. Birinci şahıs nişancı video oyunudur. 2 Haziran 2020 tarihinde erişime kapalı beta döneminden çıkıp oyun severler ile buluşmuştur. Peki Valorant sansür kapatma işlemi nasıl yapılır?

Valorant oyununda eğer ki siz hiç ayarları ellemezseniz sansürler açık olacaktır. Sansürleri kapatmak için adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

  • Öncelikle hesabınıza giriş yapın ardından sağ üstte bulunan simgeye tıklayın.
  • Ardından ayarlar menüsünü açın.
  • Daha sonra Genel sekmesine tıklayın.
  • Diğer bölümünde bulunan ‘Uygunsuz Dil Filtresi’ seçeneğini kapalı olarak ayarlayınız.
  • Artık oyunda sohbet penceresinde yazılan argo kelimeleri görebiliceksiniz.
  • Aynı adımları izleyerek ‘Yetişkinlere Yönelik İçerikleri Göster’ seçeneğini açarsanız oyunda bulunan kan ve cesetlerin gösterimini açabilirsiniz.
  • Eğer ki cesetlerin gösterimini kapatırsanız rakiplerin veya takım arkadaşlarınızın öldüğü yerde sadece ajanının kafasının gözüktüğü ufak yarı saydam bir yansıma görürsünüz. Eğer Sage gibi bir ajan oynuyorsanız takım arkadaşınızı hayata döndürmek için ajanının suratının resmi olan yere yaklaşıp yeteneği kullanmanız yetecektir. Aynı zamanda Cypher karakteri için aynı şekilde rakiplerin de seçtiği ajanın suratının resmi yarı saydam şekilde gözükmektedir.

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “Valorant Sansür Kapatma” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.