Belgin Şimşek Boy Kilo Yaş, Kimdir?

19.01.2022
Belgin Şimşek Boy Kilo Yaş, Kimdir?

Belgin Şimşek Star TV kanalında yayınlanan Benim Hayatım adlı dizinin oyuncu kadrosunda yer almaktadır. Genç oyuncu hakkında merak edilenleri, kısaca hayatı ve biyografi bilgilerini sizlere detaylı olarak anlatacağız.

Belgin Şimşek Kimdir?

Güzel oyuncu Poro Menajerlik bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. İlk dizi oyunculuk deneyi Benim Hayatım adlı dizi ile gerçekleştirmiştir ve dizi de Heves karakterine hayat vermiştir. Daha önce yer almış olduğu tiyatro oyunları ile dikkatleri üzerine çeken Şimşek, tiyatro üzerine eğitimler almıştır. Şimşek oyunculuk eğitimini Sadri Alışık Kütür Merkezinde burslu olarak tamamlamıştır. Ayrıca 24. Sadri Alışık Tiyatro ve sinema ödüllerinde ödül alarak başarısını perçinlemiştir.

Belgin Şimşek

Güzel ve başarılı oyuncu Belgin Şimşek 22 Ocak 1996 İstanbul doğumludur. Boyu 1.69 cm ve kilosu 53’tür. Resmi Instagram hesabı olarak @belginnsimsek kullanıcı ismini kullanmaktadır. Şimşek Instagram hesabında yaklaşık 5 bin takipçisi bulunmaktadır.

BVB yapım’ın üstlendiği Benim Hayatım adlı dizinin senaryosunu Ali Buhara Mete ile Sadettin Tolan, yönetmenliğini ise Orkun Çatak yapmaktadır. Dizide ayrıca Genco Özak, Nilsu Berfin Aktaş, Uğur Çavuşoğlu, Savaş Özdemir, Nilüfer Açıkalın, Aleyna Solaker, Öykü Çelik, Ali Burak Ceylan, Zeynep Kumral, Pelin Uluksar Hira Koyuncuoğlu, Önder Açıkbaş ve Koray Şahinbaş gibi isimlerde rol almaktadır. Bu yazıda sizlere Belgin Şimşek hakkında tüm bilgileri vermeye çalıştık. MagazinTur’un bir sonraki ünlüler hakkında bilgiler verene kadar görüşmek üzere.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.