Netflix’te Oyunlar Nasıl Oynanır?

12.08.2022
Netflix’te Oyunlar Nasıl Oynanır?

Muhtemelen Netflix aboneliğinizin harika mobil oyunlara ek ücret ödemeden erişim içerdiğini bilmiyorsunuzdur. Kasım 2021’den bu yana Netflix hizmetine ücretsiz mobil oyunlar ekliyor, ancak neredeyse hiç kimse farkında değil. Ve hepsinden iyisi? Oyunlarda reklam veya uygulama içi satın alma yoktur. Netflix oyunlar hakkında bilmeniz gereken her şey burada: Neler mevcut, nasıl oynanır ve sınırlamalar nelerdir.

Netflix Oyunları Nelerdir?

Netflix aboneliğiniz varsa mobil cihazlarda (Android telefonlar ve tabletler, iPhone, iPad ve iPod touch) oynanabilen 25’ten fazla oyuna erişebilirsiniz. Kalitesi değişse de, çeşitli türlerde çok sayıda mükemmel Netflix mobil oyunu var ve kütüphane sürekli gelişiyor. Mevcut oyunlar arasında büyüleyici gizli nesne avı Krispee Street, Wonderputt Forever’ın yaratıcı ve akıllara durgunluk veren mini golfü ve fantastik roguelike kart oyunu Arcanium yer alıyor. Pikselli macera Stranger Things: 1984 gibi birkaç istisna dışında, bu oyunların çoğunun Netflix şovları veya filmleriyle hiçbir ilgisi yoktur, bu nedenle atlamak ve eğlenmek için önceden herhangi bir deneyime ihtiyacınız yoktur.

Netflix'te Oyunlar

Netflix’te Oyunlar

Netflix Oyunları Nasıl İndirilir ve Oynanır?

Başlamak için mobil cihazınızda Netflix uygulamasını başlatın. Android’de, alt menüden Oyunlar’a dokunun. Alternatif olarak veya iOS kullanıyorsanız, Netflix Oyunları satırını bulana kadar Ana Sayfa beslemesini aşağı kaydırın. Play Mobil Oyunlar veya benzeri bir başlıklı olabilir. Bir oyun zevkinize hitap ederse, daha fazlasını öğrenmek için üzerine dokunun. Oyunun sayfasında bir fragman, ekran görüntüleri, oyunla ilgili ayrıntılar ve hoşunuza gidebilecek gevşek ilgili şovlar ve filmler görebilirsiniz. Oyunu oynamak istiyorsanız, Oyunu al’a dokunun. Bu sizi oyunu indirebileceğiniz Google Play Store’a (Android) veya App Store’a (iOS) yönlendirir. Oyunları Netflix uygulamasını kullanmadan doğrudan cihazınızın uygulama mağazasından da bulabilirsiniz; oyunun başlığını veya “Netflix oyunları”nı arayın.

İndirme işlemi tamamlandıktan sonra oyunu cihazınızın uygulama kitaplığından başlatabilirsiniz. Alternatif olarak, oyunun Netflix’teki sayfasına geri dönün ve Play Game’e dokunun. Oyunu başlattığınızda, Netflix profilinizi seçmeniz istenecektir. Bu olmazsa, varsayılan olarak birincil Netflix profiliniz kullanılır; gerekirse farklı bir profile geçmek için oyundaki profil simgesine dokunun. Oturumdaki herhangi bir kaydetme verisi o profile kaydedilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM