Gizem Kuşku Kimdir

22.07.2020
Gizem Kuşku Kimdir

Gizem Kuşku, Tiktok ve Instagram fenomeni genç bir kızdır. Instagram üzerinde 49 bin takipçisi ve Tiktok üzerinde ise 68 bin takipçisi vardır. Gizem Kuşku Instagram’ı çoğunluk fotoğraf paylaşmak için kullanıyor olsa da aynı şey Tiktok için geçerli değil. Tiktok üzerinden genellikle eğlenceli içerikler üretmektedir. İnsanların birçoğu Gizem Kuşku’yu güzelliğinden ötürü takip etmektedir. Biz bu yazımızda siz değerli okurlarımız için “Gizem Kuşku Kimdir” sorusunun cevabını detaylı bir şekilde vereceğiz. Hadi başlayalım!

Gizem Kuşku Yaş

Gizem Kuşku’nun yaşı gerçekten insanlar tarafından oldukça hayretle karşılanmaktadır. Kendisi 19-20 yaşlarında gibi göstermektedir. Gizem Kuşku’nun yaşı 19 veya 20 değil. Gizem Kuşku 15 yaşındadır. 06.10.2004 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yaşını duyan birçok insan ya inanmıyor ya da gülüyor. Kendisi gerçekten 20 yaşında gibi durmamaktadır ama günümüzde 15 yaşındadır.

Gizem Kuşku Nereli

Gizem Kuşku, Trakya’lıdır. Kendisi Instagram hesabından bunu sık sık belirtmektedir. Öne çıkan hikayelerinde en çok sorulan sorulardan bu bilgiye ulaşabilirsiniz.

Gizem Kuşku Boy Kilo

Gizem Kuşku 46 kilodadır. Boyu ise 1 metre 60 santimdir.

Gizem Kuşku Tiktok

Gizem Kuşku aktif bir şekilde Tiktok uygulamasını kullanmaktadır. Kendisinin Tiktok üzerinde 69 bin takipçisi ve 1.3 milyon beğenisi vardır. Gizem Kuşku Tiktok hesabına altta bulunan bağlantı aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

https://www.tiktok.com/@thedevilmaycarebutidonot

Gizem Kuşku

Gizem Kuşku Instagram

Gizem Kuşku’nun aktif bir şekilde kullandığı ikinci sosyal medya uygulaması ise Instagram’dır. Kendisinin Instagram üzerinde 49 bin takipçisi vardır. Gizem Kuşku Instagram hesabına altta bulunan bağlantı aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

https://www.instagram.com/_gizemkusku/

Gizem Kuşku Twitter

Gizem Kuşku diğer sosyal medya uygulamaları gibi Twitter’ı da aktif bir şekilde kullanmaktadır. Ne yazık ki diğer sosyal medya platformlarında ki başarısını Twitter üzerinden yakalayamamış gibi gözükmektedir. Öyle ki Twitter üzerinde sadece 841 takipçisi vardır. Gizem Kuşku Twitter hesabına altta bulunan bağlantı aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Gizem Kuşku Burç

Gizem Kuşku’nun burcu terazi, yükseleni ise yaydır.

Gizem Kuşku Estetik

Gizem Kuşku hem yüz hem fizik olarak ortalamanın üstünde bir güzelliğe sahiptir. Bu da insanları ne yazık ki tek bir soruya yönlendiriyor, “Estetiğin var mı?”. Gizem Kuşku’nun yüzünde veya vücudunun herhangi bir bölgesinde hiç bir estetik yoktur.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için “Gizem Kuşku Kimdir” sorusunu detaylı bir şekilde cevaplandırdık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Wroxe herkese iyi günler diler!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. SKA dedi ki:

    Çok güzel bir kız ve 2023 yılı diyorum 🙂