Valorant Kaç Para Yatırdım?

16.05.2021
Valorant Kaç Para Yatırdım?

Birçok oyuncu oynadığı oyuna para yatırmıştır. Özellikle oyun içi satın alımlar başta olmak üzere oyuncuların çoğu bu şekilde para harcamaktadır. Valorant oyununda bulunan silah kaplamaları kuşkusuz FPS oyunlarında bulunan en iyi silah kaplamalarıdır. Hal böyle olunca para cüzdanda durmuyor ve oyuna yatırılıyor. Valorant’ta birçok oyun içi satın alım seçeneği olduğundan ötürü bazı oyuncular düzenli olarak oyuna para yatırmaktadır. Bundan dolayı yatırdıkları paralar ciddi boyutlara ulaşmış olabilir ve bunu birçok oyuncu kontrol etmek ister. Valorant’ın yapımcısı olan Riot Games günümüzde artık buna imkan vermektedir. Dilerseniz hadi gelin Valorant kaç para yatırdım konusuna geçelim!

Valorant Kaç Para Yatırdım?

Eskiden Valorant’a yapılan harcamaları hesaplamak için gereksiz bir çaba sarf etmek gerekirdi fakat günümüzde bu olay artık böyle işlemiyor. Toplam harcamanızı detaylı bir şekilde görmek için altta ki adımları takip edebilirsiniz.

  • Burada ki bağlantıya tıklayarak Valorant’ın resmi sitesine gidiniz.
  • Gitmiş olduğunuz sayfadan “Giriş Yap” butonuna tıklayınız.
  • Giriş yaptıktan sonra yapmış olduğunuz bütün satın alımlara detaylarıyla birlikte erişebilirsiniz.
Valorant Satın Alma Geçmişi

Evet gördüğünüz üzere ben Valorant oyununda toplam 240 TL’lik harcama yapmışım. Hangi tarihlerde kaç TL yatırdığımı ve ne kadar VP harcadığımı detaylı bir şekilde görebiliyorum. Sizde toplam harcamalarınızı yorumlar bölümünde belirtebilirsiniz!

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “Valorant Kaç Para Yatırdım?” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.