PurpleBixi Kimdir

26.11.2020
PurpleBixi Kimdir

PurpleBixi, asıl adıyla Bahadır Telci 18 Eylül 1998 yılında dünyaya gelmiştir. Günümüzde 22 yaşında olmaktadır. İzmir’de yaşamaktadır. Aslen Erzurumludur. Ege Üniversitesinde Halkla İlişkiler bölümü okumaktadır. Eskiden rap yaptığı bilinmektedir. Peki PurpleBixi Kimdir?

PurpleBixi Twitch

PurpleBixi, asıl adıyla Bahadır Telci Twitch platformunda Mayıs 2018 tarihinden beri canlı yayınlar yapmaktadır. Twitch Platformunda 80 bine yakın takipçisi bulunmaktadır. Canlı yayınlarda Sadece Sohbet kategorisinde genel olarak güncel sosyal olaylar, politika, sosyal medya ve oyun piyasası hakkında yorumlar yapmaktadır. Aynı zamanda bunları yaparken eğlenmektedir.

PurpleBixi Twitch: https://www.twitch.tv/purplebixi

PurpleBixi Instagram

PurpleBixi, asıl adıyla Bahadır Telci Instagram üzerinde 20 gönderi ile yaklaşık olarak 20 bin takipçiyi geride bırakmıştır. Instagram hesabında ara ara çekilişler yapmaktadır. Canlı yayınlara başlamadan önce Instagram hikayeden duyurmaktadır. Takip etmenizi öneririz.

PurpleBixi Instagram: https://www.instagram.com/purplebixi/

PurpleBixi Twitter

PurpleBixi, asıl adıyla Bahadır Telci Twitter platformu üzerinde düşünceleri ve minik esprilerini aktif olarak paylaşmaktadır. Twitter platformunda 11.5 bin takipçisi bulunmaktadır.

PurpleBixi Twitter: https://twitter.com/purplebixi

PurpleBixi YouTube

PurpleBixi, asıl adıyla Bahadır Telci YouTube platformu üzerinde 5 adet videoya sahiptir. 2 bin aboneyi geride bırakmıştır. Bu 5 video ile toplam izlenme sayısı ise 12 bini geçmiş durumdadır.

PurpleBixi YouTube: https://www.youtube.com/PurpleBixi

PurpleBixi Steam

PurpleBixi, asıl adıyla Bahadır Telci Steam platformunda 15 seviyedir. 147 oyun, 13 rozet, 8 ekran görüntüsü, 3 inceleme, 1 grup ve 68 arkadaşı bulunmaktadır.

PurpleBixi Steam: https://steamcommunity.com/id/purplebixi/

PurpleBixi Steam Takas: https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=275139416&token=rap2xvBs

PurpleBixi Discord

PurpleBixi, asıl adıyla Bahadır Telci Discord sunucusunda 5 bini geçen kullanıcı bulunmaktadır. Discord sunucusunda sohbet, reism video, linkler, reddit, tasarım edit, maç spor, gündem siyaset savaş gibi birçok sohbet kanalı bulunmaktadır. Sunucuya katılıp istediğiniz gibi herkesle sohbet edebilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

PurpleBixi Discord: https://discord.com/invite/purplebixi

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “PurpleBixi Kimdir” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.