BurcAy Kimdir

14.12.2020
BurcAy Kimdir

BurcAy asıl adıyla Burç Ay Baltacı, 20 Aralık 1984 yılında Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. Günümüzde 36 yaşında olmaktadır. Aslen Eskişehirlidir. Nezahat Bodur Baltacı ile evlidir. 1 erkek çocuğu ve 2 kedisi vardır. Çocuğunun adı ise Tuğkan Deniz Baltacı’dır. Oyun oynamaya çok küçük yaşlarda başlamıştır. Hala oyunlar oynamaya devam etmektedir. Üniversite hayatını yaşamayı çok istese de para kazanmak için üniversiteyi bırakmıştır. Peki BurcAy kimdir?

BurcAy Twitch

BurcAy asıl adıyla Burç Ay Baltacı, Twitch platformunda canlı yayınlar yapmaktadır. Twitch platformunda 140 bini aşkın takipçiye sahiptir. Son zamanlarda Sadece Sohbet, Worms Rumble, Escape From Tarkov, Call of Duty: Black Ops Cold War, Call of Duty: Warzone, Phasmophobia, Cyberpunk 2077, Counter-Strike: Global Offensive kategorilerinde canlı yayınlar yapmaktadır. İlk başlarda Şuursuzlar adı ile canlı yayınlar yapmıştır. Daha sonra BurcAy ismi ile devam etmiştir.

BurcAy Twitch: https://www.twitch.tv/burcay

BurcAy YouTube

BurcAy asıl adıyla Burç Ay Baltacı, YouTube platformuna 15 Şubat 2018 yılında kanalını oluşturmuştur. YouTube kanalında 271 video bulunmaktadır. Abone sayısı 15 bini geride bırakmış durumdadır. Toplam izlenmesi ise 1 milyonu geride bırakmıştır. YouTube kanalında Call of Duty: Black Ops Cold War, Phasmophobia, Blazing Sails, Red Dead Redemption 2, In Silence, Beyong gibi daha birçok türde oyun videoları bulunmaktadır.

BurcAy YouTube: https://www.youtube.com/BurcAy

BurcAy Instagram

BurcAy asıl adıyla Burç Ay Baltacı, Instagram üzerinde 378 gönderi ile 25 bin takipçiyi geride bırakmıştır. Canlı yayın açacağı zaman hikayelerden bildirmektedir. Takip ederseniz canlı yayınlardan haberdar olabilirsiniz.

BurcAy Instagram: https://www.instagram.com/burcaybaltaci/

BurcAy Twitter

BurcAy asıl adıyla Burç Ay Baltacı, Twitter platformu üzerinde aktif olarak tweet atmamaktadır fakat 1170 takipçisi bulunmaktadır.

BurcAy Twitter: https://twitter.com/burcaybaltaci

BurcAy Discord

BurcAy asıl adıyla Burç Ay Baltacı, Discord sunucusunda 5.200’ü geçen üye sayısına sahiptir. Discord sunucusunda Sohbet, Oyuncu Arama, Galeri, Oyun Öneri, Film Dizi Önerisi, Twitch Clips, Grafik Tasarım Photoshop, Bedava Oyun Fırsatları gibi daha birçok arkadaş edinebileceğiniz, oyunlar oynayabileceğiniz güzel bir ortam bulunmaktadır.

BurcAy Discord: https://discord.com/invite/burcay

BurcAy Oğlu

BurcAy asıl adıyla Burç Ay Baltacı, Tuğkan Deniz Baltacı adında bir erkek çocuğu vardır. 3 yaşından gün almaktadır. Burç Ay Baltacı dünyalar tatlısı bir bebeğe sahiptir.

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “BurcAy Kimdir” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.