İlhan Şen Boy Kilo Yaş, Kimdir?

02.08.2021
İlhan Şen Boy Kilo Yaş, Kimdir?

Karizmatik görüntüsü ile dikkat çeken ve genç kızların yeni sevgilisi olan İlhan Şen şuanda FOX TV’de yayınlanan Aşk Mantık İntikam dizisinde Ozan karakterine hayat vermektedir. 34 yaşındaki oyuncu en son İrem Helvacıoğlu ve Özcan Deniz’in başrollerini üstlendiği Seni Çok Bekledim dizisinde oynamıştı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Ramo gibi dizilerde de yer alan Şen, hem yakışıklılığı hem de oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

İlhan Şen Kimdir? Kaç Yaşında? Aslen Nereli?

34 yaşındaki oyuncunun yaşını duyanlar daha genç gösterdiğini söylemektedir. 19 Aralık 1987 yıllında doğan İlhan Şen aslen Bulgaristanlıdır. 1.89 cm boyunda olan oyuncu, fit duruşuyla dikkat çekmektedir. Oyuncunun Instagram hesabı illhansen olarak karşımıza çıkmaktadır.

İlhan Şen

İlhan Şen’in Asıl Mesleği Ne?

İstanbul’da yaşayan Şen, İstanbul Fatih’te bulunan Pertevniyal Lisesi’nden mezun olmuştur. Liseden mezun olduktan sonra İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesinde İnşaat Mühendisliği Bölümünü bitirmiştir. Geri kalan hayatında modellik ve oyunculuk üzerine ilerletmiştir. Asıl mesleği mühendislik olsa da ekranları seçmiştir.

İlhan Şen Hangi Dizilerde Oynadı?

İlhan Şen’in ilk dizisi Kenan İmirzalıoğlu’nun başrolünü üstlendiği Mehmed: Bir Cihan Fatihi dizisinde rol almıştır. Bu dizide dikkatleri üzerine çeken Şen, başarısını diğer dizilerde devam ettirmiştir. Şen Mehmed: Bir Cihan Fatihi dizisinde Şehzade Alaaddin karakterini canlandırmıştır. ATV ekranında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde de oynayan Şen, bu dizide Ferman Façalı karakterini canlandırmıştır. Ayrıca Show TV’de yayınlanan, Ramo dizisinde Neco karakterine hayat vermiştir. Son olarak Özcan Deniz’in Star TV ekranlarında yayınlanan Seni Çok Bekledim dizisinde rol almıştır. Yakışıklı oyuncu şuanda Cuma günleri Fox TV’de yayınlanan Aşk, Mantık, İntikam dizisinde Burcu Özerk ile başrolleri paylaşmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM