Fortnite’ta İnebileceğiniz En İyi Yerler

18.09.2023
Fortnite’ta İnebileceğiniz En İyi Yerler

Fortnite’ta hayatta kalmak çok önemlidir ve her şey en iyi başlangıç konumunu seçmekle başlar. Uzman bir oyuncu olsanız bile, yanlış bir başlangıç yaparsanız zirveye çıkma olasılığınız büyük ölçüde azalır – ister ganimet olmayan çorak bir yerde ister hızlı bir ölüme yol açabilecek sıcak bir düşüşte olsun. Fortnite Bölüm 4, Sezon 3’ün bir parçası olarak, harika iniş noktaları konusunda hiçbir sıkıntı yok, ancak hangisini seçeceğiniz becerinize ve tercihinize bağlı ve Fortnite’ı kazanmak istiyorsanız doğru olanı seçmek isteyeceksiniz. Bu yüzden tecrübeliler, yeni başlayanlar ve aradaki herkes için en iyi Fortnite iniş noktalarını gösterirken bize katılın.

Fortnite’ta İniş Yapmak için En İyi Yerler

Listeye geçmeden önce, iyi bir iniş noktasını neyin oluşturduğunun farkında olmak önemlidir. Elbette, iyi ganimeti olan herhangi bir yer size iyi hizmet edebilir, ancak bundan daha fazlasını düşünmek gerekir. Bir noktada tutarlı bir sandık / ganimet ortaya çıkıyor mu? Garantili malzemeler var mı? Diğer ilgi çekici yerlere (POI) yakın mı? Yolun dışında mı? Elbette ganimet en önemli unsurdur, ancak fırtınada mahsur kalırsanız yığılmış bir yüke sahip olmanın size hiçbir faydası olmaz. Bu önerilen iniş noktalarının hepsi bir dereceye kadar tutarlılığa ve harika ganimetlere sahiptir ve genellikle oyun tarzınıza bağlı olarak onları etkili kılan bazı tuhaflıklara sahiptir.

Özellikle 3. Sezon için Fortnite adası tamamen değişmedi, ancak haritanın orta kısmında bazı farklılıklar var. Bu bölge tamamen elden geçirildi ve birkaç yeni İÇN eklendi. Bununla birlikte, 2. Sezondaki bazı iniş noktaları 3. Sezonda da geçerli.

Fortnite'ta İnebileceğiniz Yerler

Fortnite’ta İnebileceğiniz Yerler

Seaside Entry

Fortnite’ta hayatta kalmak kolay bir iş değil, bu yüzden pasif bir oyuncuysanız haritanın batı tarafındaki Seaside Entry iniş noktasına göz atmak isteyebilirsiniz. Burası yolun dışında, neredeyse hiç çatışmaya sahne olmuyor ve dönmeden önce stok yapmanıza yetecek kadar ganimet barındırıyor. Özellikle, kıyı boyunca tüm barakaları ve binaları vurmanızı öneririz. Yol boyunca bol miktarda sandık ve ganimet bulunmalıdır. Hazırlandıktan sonra, muhtemelen düşman bulacağınız Shattered Slabs’a gidebilir veya kıyı boyunca aksiyondan uzakta devam edebilirsiniz.

Slappy Shores

Ana POI’lerin çoğu kendi yöntemleriyle harika olsa da, Slappy Shores her şeye sahiptir. Bir ton ganimet, köprüde bir Slurp Kamyonu ve malzeme toplamak için bol miktarda kaynak var. Bu İÇN’nin bu kadar etkili olmasının ana nedeni, balık tutabilmeniz için bir su kütlesi ve yakındaki bir Yeniden Başlatma Minibüsüne erişim de dahil olmak üzere her şeyden biraz içermesidir. Ancak bunun ötesinde, Slappy Shores genellikle yolun dışındadır, yani diğer ana İÇN’lere kıyasla daha az itiraz edilir. Bu, bu konumun size ait olacağı anlamına gelmez – ancak Rumble Ruins veya The Citadel’e inmekten çok daha farklıdır ve sizi kurtların önüne atmadan aksiyonun tadına varmanızı sağlar. Burası erken safhalarda silahlı çatışmalara girme pratiği yapmak isteyenler için harika bir yer.

Meadow Mansion

Harika ganimetleri garantilerken mümkün olduğunca güvenli bir şekilde oynamak isteyen oyuncular için Meadow Mansion’dan başkasına bakmaya gerek yok. Bu ev, çok sayıda malzemeden garantili sandıklara, ganimetlere ve işlerin kötü gitmesi ihtimaline karşı bir Yeniden Başlatma Minibüsüne kadar başlamak için ihtiyaç duyacağınız her şeyle dolu kendi küçük şehri gibi hissettiriyor. Bunun yanı sıra, bu nokta garajdaki araçlara erişime sahiptir ve kolaylıkla farklı bir yere dönmenize olanak tanır. Frenzy Fields, doğuda bulunan sıcak bir düşüştür, ancak ziyaret etmeden önce Meadow Mansion’da stok yaparsanız, iyi durumda olacaksınız. Bu bölge biraz yol dışında kaldığından, fırtınaya yakalanmamak için dikkat etmek isteyeceksiniz.

Restful Retreat

Bir başka gösterişsiz iniş noktası olan Restful Retreat, Knotty Nets’in kuzeyinde yer alan ve neredeyse hiç çatışmaya girmeyen küçük bir adadır ve bir avuç sandık, bir Slurp Kamyonu, Slurp Fıçıları ve gayzerlere (rotasyon için harikadır) ev sahipliği yapar. Buraya indikten sonra kolayca yağmalayabilir ve önünüzdeki savaşa hazırlanabilirsiniz. Sadece fırtınaya dikkat ettiğinizden emin olun, çünkü bölgeden bu kadar uzaktayken dikkatinizin dağılması kolaydır.

Apparatus

Bazen, özellikle ganimet toplamak veya düşmanlarla savaşmak dikkatinizi dağıtıyorsa, fırtınaya yakalanmak kolaydır. Fırtınanın izini kaybetme eğiliminde olan biriyseniz, Rumble Harabelerinin doğusundaki bir kaya tapınağı olan The Apparatus’a inmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Aparat haritanın tam ortasındadır ve toplamanız için çok sayıda sandık ve malzeme içerir. Stok yaptıktan sonra, adanın tam ortasında olduğu için buradan bir sonraki bölgeye geçmek kolaydır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.