Sezen Destina Kimdir

28.11.2020
Sezen Destina Kimdir

Sezen Destina bir influencer’dır. Kendisini sosyal medya platformlarında veya çeşitli canlı yayınlarda sıkça görmüş olabilirsiniz. Ünlü rap sanatçısı olan Şehinşah yani Ufuk Yıkılmaz ile aşk yaşadığı sıralar iki adet klibinde görünmektedir. Buna ek olarak bir diğer rap sanatçısı Gazapizm’in de iki adet klibinde görülmüştür. Geçtiğimiz yıl Twitch platformunda yayınlanan BigBossLayf etkinliğinde ana yarışmacılardan birisi olmuştur. Birçok insan Sezen Destina’yı bu etkinlikte çok daha yakından tanımaya başladı. Biz bu blog yazımızda Sezen Destina kimdir detaylarıyla beraber siz değerli okurlarımız ile paylaşacağız. Lafı daha fazla uzatmadan hadi başlayalım!

Sezen Destina Boy

Sezen Destina’nın bildiğimiz kadarıyla boyu 1.65 cm’dir.

Sezen Destina Kilo

Sezen Destina’nın şu anki kilosu 54’dür.

Sezen Destina Kaç Yaşında

Sezen Destina 1995 yılında doğmuştur. Kendisi günümüzde 25 yaşındadır.

Sezen Destina Instagram

Sezen Destina aktif olarak bir Instagram kullanıcısıdır. Kendisi sık sık gönderi ve hikaye paylaşmaktadır. Instagram üzerinde 82 bin adet takipçisi bulunmaktadır. Sezen Destina’nın Instagram adresine ulaşmak için altta ki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

https://www.instagram.com/sezendestina/

Sezen Destina Tiktok

Sezen Destina aktif bir Tiktok kullanıcı olmasada arada sırada video paylaşmaktadır. Kendisinin şu anda Tiktok platformu üzerinde 5 bin adet takipçisi bulunmaktadır. Sezen Destina’nın Tiktok adresine ulaşmak için altta ki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

https://www.tiktok.com/@sezendestinaxx?lang=tr

Sezen Destina

Sezen Destina Twitch

Sezen Destina ek olarak arada sırada Twitch platformunda canlı yayın yapmaktadır. Twitch üzerinde 16 bin adet takipçisi bulunmaktadır. Sezen Destina’nın Twitch adresine ulaşmak için altta ki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

https://www.twitch.tv/se7endestina

Sezen Destina Twitter

Sezen Destina aktif olarak Twitter kullanmaktadır. Kendinin Twitter üzerinde 4 bin adet takipçisi bulunmaktadır. Sezen Destina’nın Twitter adresine ulaşmak için altta ki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

https://twitter.com/rudecatcatcat

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “Sezen Destina Kimdir” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.