Akıllı Telefon ve PC’de Amazon Hediye Kartı Bakiyesi Nasıl Kontrol Edilir?

17.10.2022
Akıllı Telefon ve PC’de Amazon Hediye Kartı Bakiyesi Nasıl Kontrol Edilir?

Bu yazıda size Akıllı Telefon ve PC’de Amazon hediye kartı bakiyesi nasıl kontrol edeceğinizi öğretmeye çalışacağız. Sevdiklerinize hayattaki çeşitli bayram günleri için Amazon E-Hediye Kartları verin ve anında alışveriş keyfi yaşamalarını sağlayın. Bir yıl içinde bu kadar çok hediye verme olayıyla, her seferinde doğru hediyeyi seçmeye çalışırken stresli hissetmeniz anlaşılabilir. En iyi yanı, asıl öğeyi seçmek zorunda olmamanızdır. Durum ne olursa olsun, Amazonda herkes için bir şeyler vardır. O yüzden “beğendin mi, beğenmedin mi” stresini üzerinizden atmayın; Seçimi alıcınıza bırakın!

Birisi için bir Amazon hediye kartı satın aldıysanız ve kartı kullanmadan bakiyeyi kontrol etmek istiyorsanız, bunu Amazon sohbet desteği aracılığıyla kolayca yapabilirsiniz. Hediyenin alıcısıysanız, bir Amazon hediye kartı bakiyesi kontrol etmek biraz daha kolaydır – bakiyeyi Amazon mobil uygulamasında veya Amazon.com’da hesabınıza uygulayabilirsiniz. Aşağıda Amazon hediye kartı bakiyesi öğrenme adımlarından bahsettik.

Amazon Hediye Kartı Bakiyesi Nasıl Kontrol Edilir?

Masaüstünde Amazon Hediye Kartı Bakiyesi Nasıl Kontrol Edilir?

Adım 1: Ekranınızın sağ üst köşesindeki H

esap ve Listeler’e tıklayın.

Adım 2: Hesap başlığının altındaki Hediye Kartları’na tıklayın.

Adım 3: Hediye kartı bakiyeniz ekranınızın üst kısmında görüntülenir.

Mobil Uygulamada Amazon Hediye Kartı Bakiyesi Nasıl Kontrol Edilir?

Adım 1: Amazon Shopping uygulamasını açın.

Adım 2: Ekranınızın altındaki Profil düğmesine dokunun.

Adım 3: Aşağı kaydırın; bakiyeniz Hediye Kartı Bakiyesi başlığında görüntülenir.

Adım 4: Otomatik yeniden yükleme ayarınız da dahil olmak üzere bakiye etkinliğinizin ayrıntılı bir dökümünü görmek için Hediye kartı bakiyesini yönet’e dokunun.

Amazon Hediye Kartı Bakiyesi Nasıl Kontrol Edilir

Amazon Hediye Kartı Bakiyesi Nasıl Kontrol Edilir

Amazon Hediye kartı bakiyesinin nasıl kontrol edileceğine dair makalemizin size yardımcı olacağını ve tüm sorunlarınızı çözeceğini umuyoruz. Bir Amazon hediye kartı aldıysanız, özellikle site üzerinden büyük bir satın alma işlemi yapmayı planlıyorsanız, hediye kartı bakiyenizi bilmeniz önemlidir. Bu özelliği kullanmak için başka birinin hediye kartını almanıza gerek yok – ayrıca istediğiniz zaman değer satın alabilir ve mali durumunuzu daha iyi yönetmek için otomatik yüklemeyi ayarlayabilirsiniz. Amazon hediye kartı bakiyesini nasıl öğreneceğinizi bilmek istiyorsanız, yukarıda belirtilen adımları izleyin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.