Mustafa Can Develi (Prod.by_mcd) Kimdir?

20.09.2021
Mustafa Can Develi (Prod.by_mcd) Kimdir?

Mustafa Can Develi sahne adı ile prod.by_mcd olarak tanına genç sanatçı son zamanlarda yaptığı işlerle adından söz ettirmektedir. Peki Mustafa Can Develi (prod.by_mcd) kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır? Bu yazıda Mustafa Can Develi hakkında tüm bilgileri ele alacağız.

Mustafa Can Develi Kimdir?

Mustafa Can Develi (prod.by_mcd) 10 Nisan 1997 yılında Konya’da dünyaya gelmiştir. Mustafa Can Develi beatmaker aranjör sanatçısıdır. 2008 yıllarında başlayan müzik hayatına günümüzde halen devam ettirmektedir. Genellikle rap alt yapı çalışmaları gerçekleştirmektedir. Bu nedenle rap camiasında tanınan bir sanatçıdır.

Mustafa Can Develi

Mustafa Can Develi 2021 yılında çıkarmış olduğu alt yapılarda Bossy, Xir, Urgan, Evren Penez, jamal, Kupsi gibi isimlerle çalışmaları bulunmaktadır. Prod. By_MCD Türkçe rap camiasında sevilen ve saygı duyulan başarılı isimlerden bir tanesidir. Genç sanatçı şu dönemlerde yeni çalışmalarına devam etmektedir.

Mustafa Can Develi’nin yaptığı çalışmaları yakında takip etmek isteyen takipçileri Instagram veya Youtube sayfalarını takip edebilirler. Mustafa Can Develi Instagram hesabı @prod.by_mcd olarak kullanmaktadır. Şuanda Instagram hesabında yaklaşık 4 bin takipçisi bulunmaktadır. Ayrıca çalışmalarını Youtube sayfasından da takip edebilirsiniz. Youtube sayfası olarak @Prod. By MCD olarak kullanmaktadır. Burada yaptığı çalışmaları dinleyebilirsiniz. Başarılı sanatçının Spotify, Apple Music, Deezer ve Tidal hesapları da bulunmaktadır. Bu hesaplara ulaşmak için Instagram sayfasının bio kısmında yer almaktadır. Instragram sayfasına girerek bu hesapları görebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Tuğra dedi ki:

    ??

  2. Serhat dedi ki:

    ??