YouTube Primetime Kanal Abonelikleri Nasıl İptal Edilir?

21.11.2022
YouTube Primetime Kanal Abonelikleri Nasıl İptal Edilir?

Akış hizmetleri YouTube’a geliyor. Şirket, 30’dan fazla hizmetten şovları ve filmleri doğrudan YouTube arayüzüne getiren Primetime Channels adlı yeni bir özelliği kullanıma sunuyor. YouTube’un geleceğin kablo demeti olabileceği ve benzeri görülmemiş kitlesinin akış hizmetlerinin bu fikri benimsemesini sağlayacağına dair büyük bir iddia. Bu yazıda size YouTube Primetime kanal aboneliklerini nasıl iptal edeceğinizi öğretmeye çalışacağız.

Birçoğunun korktuğu gibi, akış hizmetlerinin çoğalması, kabloyu kesmeyi kablolu TV gibi hissettirdi. Sadece daha ucuz olan aylık abonelik ücretleri artmakla kalmaz, aynı zamanda hangi hizmetin istediğiniz içeriğe sahip olduğunu bulmak ve uygulamalarla uğraşmak, kanal değiştirmek kadar zaman alıcı ve külfetli olabilir. YouTube’un bugün duyurulan primetime kanalları, YouTube’daki 34 akış iş ortağının içeriğini birleştirip satarak bunu değiştirmeyi amaçlıyor. Aşağıda, YouTube Primetime kanallarını iptal etme adımlarından bahsettik.

YouTube Primetime Kanal Abonelikleri İptal Etme

YouTube Primetime Kanal Abonelikleri İptal Etme

YouTube’da Primetime Kanal Abonelikleri Nasıl İptal Edilir?

  1. YouTube uygulamasını açın
  2. YouTube hesabınıza dokunun
  3. Satın Alma ve Üyelik seçeneğini belirleyin
  4. iptal etmek istediğiniz Primetime Kanalını seçin
  5. Üyelikleri Yönet seçimine dokunun.
  6. Üyeliği İptal etme seçeneği vardır, İptal’e tıklayın veya dokunun.
  7. Prosedürü tamamlamak için ekrandaki adımları izleyin.

YouTube Primetime kanal aboneliklerinin nasıl iptal edileceği ile ilgili makalemizi umarız beğenirsiniz. Mevcut içerik oluşturucu kanalları ve film/TV programı satın alma tekliflerini tamamlayan YouTube, “giriş yapmanıza, göz atmanıza ve akış hizmetlerinden en sevdiğiniz TV programlarına, filmlere ve spor karşılaşmalarına göz atmanıza” olanak tanır. Primetime kanallarınız, YouTube arama ve önerileriyle entegre edilecek.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.