iPhone’da Sesli Mesajlar Nasıl Silinir?

23.10.2022
iPhone’da Sesli Mesajlar Nasıl Silinir?

Bu yazıda size iPhone’da sesli mesajlar nasıl sileceğinizi öğretmeye çalışacağız. Sesli mesaj oldukça eski bir iletişim aracıdır ve bugünlerde birçok kişi sesli mesaj bırakmak yerine sadece mesaj atmaktadır. Ancak iPhone’unuz sesli postalarla dolup taştığında, bunları nasıl toplu olarak sileceğinizi bilmeniz gerekir. Çünkü dürüst olalım: Kim cep telefonundaki depolama alanını sesli mesaj için boşa harcamak ister?

iPhone’un görsel sesli posta sistemi, sesli posta mesajlarınızın bir listesini görüntülemenize ve bunları dinleyeceğiniz sırayı seçmenize olanak tanıyarak sesli posta sistemini arama gereksinimini ortadan kaldırır. Sesli posta mesajlarının silinmesi de dahil olmak üzere tüm sesli posta yönetimi seçenekleri iOS arayüzü üzerinden yapılır. Aşağıda, iOS’ta sesli postaları kaldırma adımlarından bahsettik.

iPhone’da Sesli Postaları Kalıcı Olarak Silme

iPhone’da Sesli Mesaj Nasıl Silinir?

  1. Başlatmak için Telefon uygulamasına dokununuz. Zaten uygulamadaysanız ve şimdi silmek istediğiniz bir sesli mesajı dinlediyseniz, 3. Adıma geçin.
  2. Ekranın sağ alt köşesindeki Sesli Posta’ya dokunun.
  3. Silmek istediğiniz sesli mesajı bulun. Altındaki seçenekleri ortaya çıkarmak için bir kez dokunun. Sil düğmesini ortaya çıkarmak için sağdan sola da kaydırabilirsiniz.
  4. Sesli postayı kaldırmak için Sil’e (veya iOS’un bazı sürümlerinde çöp kutusu simgesine) dokunun.
iPhone'da Sesli Mesajlar

iPhone’da Sesli Mesajlar

Silinen iPhone Sesli Mesajları Gerçekten Silinmediğinde

  1. Telefon uygulamasına dokunun.
  2. Sesli Posta’ya dokunun.
  3. Silinmemiş mesajları sildiyseniz, Silinen Mesajlar’a dokunun.
  4. Burada listelenen sesli mesajları kalıcı olarak silmek için Tümünü Temizle’ye dokunun.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.