Instagram Simge Değiştirme

08.10.2020
Instagram Simge Değiştirme

Instagram 6 Ekim 2010 tarihinde duyurulmuş olan bir sosyal medya platformudur. Günümüzde en çok kullanılan sosyal medya platformlarının başında gelmektedir. 1 milyardan fazla üyesi olduğu tahmin ediliyor. Birçok insan Instagram’ı kullanıyor kullanmasa bile çok iyi biliyor. Geçtiğimiz günlerde Instagram 10. yılına özel bir özellik duyurdu. Artık Instagram simge değiştirme işlemini basit bir şekilde yapabiliriz. Instagram’ın 10. yılına özel böyle bir özellik getirmesi açıkçası çok hoş bir davranış. Bu tarz davranışların Instagram’ın popülerliğini arttırdığı aşikar. Peki Instagram simgesini nasıl değiştirebiliriz? Hadi gelin bu işlemi detaylı bir şekilde siz değerli okurlarımız için anlatalım.

Instagram Simge Nasıl Değiştirilir?

Aslında bu işlem bir çeşit sürpriz yumurta. Easter eggs olarakta tabir edebiliriz.. Instagram simge değiştirme için altta ki adımları takip edin.

  1. Instagram uygulamasına giriş yapın.
  2. Profil sayfanıza gelin.
  3. Ayarlar bölümünü bulun ve tıklayın.
  4. Ayarlar sekmesine giriş yaptıktan sonra ekranı aşağıya doğru kaydırın.
  5. Aşağıya kaydırdıkça emojiler göreceksiniz. En sonunda bir konfeti patlayacak ve Instagram sizi uygulama simgesi değiştirme bölümüne yönlendirecek.

Tebrikler, Instagram’ın sizi yönlendirmiş olduğu bölümden istediğiniz simgeyi seçebilirsiniz. Burada Instagram’ın önceden kullandığı simgeleri ve farklı simge tasarımlarını görebilir ve kullanabilirsiniz.

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için Instagram simge değiştirme işlemini detaylı bir şekilde anlatmaya çalıştık. Umarız bu yazımız sayesinde sizlere bir fayda sağlayabilmişizdir. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.