Among Us İsimsiz Olma

23.10.2020
Among Us İsimsiz Olma

Among Us oyunu günümüz oyunları arasında en çok oynanan ve izlenen oyunlardan bir tanesidir. Özellikle oyun yayıncıları sayesinde Among Us’ın adını çok kez duyduk, gördük ve oynadık. Peki Among Us oyunu tam olarak nasıl bir oyun? Among Us, aslında bir çeşit vampir köylü oyunu. Bu oyun InnerSloth oyun stüdyosu tarafından geliştirip yayımlanmış bir oyundur. Among Us oyunu 15 Haziran 2018 yılında yayımlanmıştır fakat günümüzde popülerliğini kazanmayı başarmıştır. Bilgisayar fiyatı 10.50 TL olan bu oyun telefonlar için tamamen ücretsizdir. Bu nedenden ötürü telefon oyuncu kitlesi çok daha fazladır. Biz bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için Among Us isimsiz olma işleminin nasıl yapılacağını detaylı bir şekilde anlatacağız. Hadi gelin başlayalım!

Among Us İsimsiz Olma

Among Us oyununda isimsiz olmak aslında sanılanın aksine çok basit bir işlemdir. Sadece boşluk karakterini isim yani kullanıcı adı kısmına yazacağız ve bu sayede sanki oyunda ismimiz yokmuş gibi görüneceğiz. Altta ki adımları takip ederek bu işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz.

  • Oyuna girin.
  • İsim yani kullanıcı adı yazma yerine gelin.
  • Karşınıza çıkan ekrana ”     ” tırnak içinde verdiğimiz boşluk karakterlerini kopyalayın ve yapıştırın.
  • Daha sonrasında istediğiniz oyuna girin ve keyfini çıkarın çünkü isminiz gözükmeyecektir.

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için Among Us isimsiz olma işlemini detaylı bir şekilde anlattık. Umarız bu blog yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.