Emin Efendi Kimdir

21.05.2021
Emin Efendi Kimdir

Yaptığı ürkütücü videolar ile bizi hep korkutan, derin sesiyle bizi etkileyen Mehmet Emin Sütçü. Açtığı yayınlarda doğru bilinen yanlışları ve hayat hikayesini bize anlatmıştır. Peki sosyal medyada bilinen adıyla Emin Efendi gerçekte kimdir?

18 Mayıs 1993 tarihinde Amasya’da dünyaya gelen Emin Efendi’nin hayatının büyük bir bölümü Merzifon’da geçmiştir. Daha 17-18 yaşlarında radyoda çalışmaya başlamıştır. Emin Efendi’nin sesi birçok insan tarafından beğenilmiştir. Kayseri Erciyes Üniversite’sinde İletişim Fakültesini kazanmıştır ve başarılı bir şekilde mezun olmuştur. Bununla birlikte üniversite esnasında da seslendirme ve oyunculuk eğitimi almıştır. Emin’in dizi kariyerine ise TRT 1’de yayınlanan Payitaht Abdülhamid dizisinde, Tevfik Fikret’i canlandırarak 2019 yılında adım atmıştır.

Emin Efendi’nin Oynadığı Diziler

TRT 1’de yayınlanan Payitaht Abdülhamid dizisinde ünlü şairimiz Tevfik Fikret’i canlandırdı. Oynadığı karakter birçok hayranı tarafından sevilmiştir. Ayrıca kendisi için de güzel bir kitle yaratmıştır.

YouTube

Emin Efendi’nin birçok kanalı vardır. Ayrıca eski kanalının kapanması Emin Efendi’yi bir miktar üzmüştür fakat şimdilerde 2 yeni kanal açmıştır. Dlive ve Twitch hesabı da bulunmaktadır. Korku kanalına buradan ve Senin Hikayen adlı gizem kanalına da buradan ulaşabilirsiniz.

Twitch

Twitch’te EfendiEminX adıyla tanınmakta. Ayrıca yaklaşık 8 Bin takipçisi bulunmakta. Sıklıkla canlı yayın açmaktadır. Genellikle oyun oynuyor veya korku yayını yapıyor. Akşamları açtığı yayınlarda sıkılma ihtimalinizin olmadığından eminiz. Emin Efendi’nin Twitch kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Instagram

EminEfendiX adıyla tanınan Emin Efendi’nin Instagram hesabında 20 Bin takipçisi bulunmaktadır. Ayrıca Günlük hayatından kareler paylaşmaktadır. Aynı zamanda Emin Efendi’nin Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Twitter

Twitter’da @efendiyaziyo adıyla tanınmakta ve yine günlük hayatını anlatmaktadır. Bununla birlikte özlü sözler paylaşmaktadır.

Boy ve Kilo

Gelelim Emin Efendi’nin boy ve kilosuna. Emin Sütçü’nün boyu 1.76 cm olup kilosu da 70’dir.

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “Emin Efendi Kimdir” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.