Valorant İsim Değiştirme

30.11.2020
Valorant İsim Değiştirme

Valorant oyunu Riot Games tarafından geliştirilmiş ve yayımlanmış bir FPS yani birinci şahıs nişancı türünde ki oyundur. Riot Games aynı zamanda League of Legends oyunununda geliştirici ve yayıncısıdır. Valorant oyunu 2 Haziran 2020 tarihinden resmi olarak yayımlanmıştır. Unreal Engine 4 oyun motorunu kullanan Valorant bir tek Windows işletim sisteminde çalışmaktadır. Valorant hakkında bilgiler verdikten sonra asıl konumuz olan “Valorant İsim Değiştirme” konumuza geçelim.

Valorant İsim Değiştirme

Valorant oyununda isim değiştirmek birçok oyuncunun zorlandığı bir konudur. Merak etmeyin, birazdan size isim değiştirme işleminin nasıl yapılacağını detaylarıyla birlikte anlatacağız. Valorant oyununda isminizi değiştirmek için altta ki adımları takip edin.

  • Riot Games hesabınıza bu linke tıklayarak giriş yapın.
  • Hesaba giriş yaptıktan sonra sol tarafta bulunan “RIOT ID” sekmesine giriş yapın.
  • Bu sekme üzerinden Valorant oyununda görünen isminizi değiştirebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi Valorant oyununda isim değiştirmek sanılanın aksine çok ama çok kolay bir işlemdir. İstediğiniz zaman bu bölümden Valorant oyununda bulunan isminizi değiştirebilirsiniz. İlerleyen zamanlarda bu işlemin çok daha kolay olacağına emin olabilirsiniz.

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “Valorant İsim Değiştirme” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.