Mi Share Nasıl Kullanılır?

02.03.2022
Mi Share Nasıl Kullanılır?

Mi Share, Xiaomi Mi Work Office paketlerinin bir parçasıdır ve MIUI 11 tarafından sunulan yeni bir sistem özelliğidir. Tıpkı iPhone’daki AirDrop gibi, Mi Share de birden fazla cihaz arasında kolay ve hızlı dosya aktarımı sağlar, böylece dosyalarımızı, resimlerimizi veya uygulamalarımızı kolayca paylaşabiliriz. üçüncü taraf uygulamaları yüklemeden veya USB kabloları kullanmadan diğer cihazlara kablosuz olarak bağlanın. Bluetooth veya diğer üçüncü taraf uygulamalarla karşılaştırıldığında, Mi Share daha hızlı dosya aktarım hızı sunar. Resmi duyuruya göre maksimum aktarım hızı 82 MB/sn. Ek olarak, Mi Share’in dosya sayısı, boyutu veya türü konusunda herhangi bir kısıtlaması yoktur, bu nedenle kullanımı çok uygundur.

Mi Share şu anda yalnızca Android 9.0 Pie veya sonraki bir sürümünü temel alan MIUI 11 işletim sistemini çalıştıran Xiaomi telefonlarını desteklemektedir. Xiaomi telefonlarınızın Mi Share ile uyumlu olup olmadığını kontrol etmek için öncelikle Xiaomi telefonlarınızın en son MIUI 11 OS’ye güncellendiğinden emin olmanız gerekir. Güncellemeyi nasıl kontrol edeceğinizi bilmiyorsanız, şu makaleyi takip edin: Redmi K20 (Xiaomi Mi 9T), Redmi 7A, POCO F1, Redmi Note 7 ve diğer Xiaomi telefonlarında MIUI 11 güncellemesi nasıl kontrol edilir. Cep telefonları arasında karşılıklı aktarıma ek olarak, Xiaomi farklı cihazlar arasında da dosya aktarabilir, ancak şu anda diğer cihazlarla karşılıklı aktarım mükemmel değil.

Mi Share

My Share Nasıl Kullanılır?

  1. Xiaomi/Redmi cihaz ayarlarına gidin
  2. Bağlan ve paylaş’ı tıklayın.
  3. Mi Share’i açın ve açın.
  4. Mi dosya yöneticisinden bir dosya seçin. Mi dosya yöneticisinde belirli bir tane seçin ve ardından Gönder’e dokunun.
  5. Diğer cihazın “Şuraya gönder” bölümünde görünmesini beklemeniz gerekir. İkinci cihazda Wireless ve MiShare’in açık olup olmadığını kontrol edin ve tersini yapın.
  6. Başka bir cihazda, “Açılır” penceresinde “Tamam” a dokunun.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.