Google Home Uygulaması Nasıl Kullanılır?

10.01.2023
Google Home Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Bir Google Home satın aldınız. Bu harika. Şimdi ayarlamanız gerekir. Ya da belki bir tane satın almak istiyorsunuz ama önce onu kurup çalıştırmanın ne kadar basit olduğunu görmek istiyorsunuz. Şanslısınız çünkü size yalnızca Google Home kurulum sürecinde değil, Home Max ve Home Mini’de de yol gösteren bir kılavuz hazırladık. Çok sayıda adım varmış gibi görünebilir, ancak doğru şekilde yapılırsa tüm süreç 10 dakikadan az sürer. Bu yazıda size Google Home uygulamasının nasıl kullanılacağını öğretmeye çalışacağız. Google Home uygulamasını kullanarak evinizi gerçekten akıllı hale getirebilirsiniz. Yalnızca Google ürünleriyle değil, çok çeşitli cihazlarla çalışır. Akıllı ev aletleri sektörü, şu anda mevcut olan çok sayıda cihaz ve özel uygulama ile genişliyor. Her cihaz için ayrı bir uygulama kullanmak kısa sürede sakıncalı hale gelebilir. Neyse ki çoğu üretici, cihazlarında Google Asistan desteğine yer veriyor.

Google Home Uygulaması

Google Home Uygulaması

Google Home Uygulaması Kullanma

Google Home uygulamasında bir Google Home hesabı nasıl kurulur?

  1. Google Home uygulamasını Android veya iOS akıllı telefonlarınıza indirin.
  2. Google Home uygulamasını açın. Uygulamayı ilk kez kullanıyorsanız kısa videoyu izleyin (isteğe bağlı) ve ardından Başlayın’a dokunun.
  3. Google Home uygulamasıyla kullanmak istediğiniz Google hesabını seçerek onaylayın ve ardından Tamam’a dokunun. Halihazırda bir Google hesabınız yoksa, Başka bir hesap kullan’a dokunup sonraki sayfada Hesap oluştur’u seçerek bir hesap oluşturabilirsiniz.
  4. Bir Giriş Yap sayfasında, Başlayın’a dokunun. Bir sonraki sayfada, yeni bir cihaz kurmak için Yeni cihazlar’a veya mevcut bir cihaz veya hizmete bağlanmak için Google ile Çalışır’a dokunun.
  5. Bir giriş seçin sayfasında, Başka bir ev oluştur’a ve ardından İleri’ye dokunun. Evi tanımlamak için bir takma ad seçin, ardından bir sonraki sayfada adresi girin. Ardından, Google Home uygulaması bağlanılacak cihazları arayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.