Android’de Son Silinen Uygulamalar Nasıl Görüntülenir?

18.09.2022
Android’de Son Silinen Uygulamalar Nasıl Görüntülenir?

Bu yazıda, Android’de son silinen uygulamalar nasıl göreceğinizle ilgilidir. Hiç telefonunuzdan bazı Android uygulamalarını silip sonrasında pişman oldunuz mu? Evet hepimiz oradaydık. Bir uygulamayı sildiğiniz için pişman olmanızın birçok nedeni olabilir. Öncelikle, uygulamaya tekrar ihtiyacınız olabilir, ancak adının ne olduğunu çoktan unuttunuz. Ayrıca, uygulamadan bazı verilere ihtiyacınız olabilir veya uygulama yanlışlıkla silinmiş olabilir.

Akıllı telefon, tablet veya bilgisayar olsun, cihazınızdaki uygulamaların listesini aradığınızda, sık kullandığınız uygulamayı artık bulamıyorsunuz. Simgenin kaybolduğunu düşündünüz, ancak daha fazla bakarsanız, cihazınızda artık yüklü olmadığını göreceksiniz. Siz veya başka birinin yanlışlıkla sildiğinden emin değilsiniz, ancak sorun şu ki adını hatırlayamıyorsunuz ve nasıl kurtaracağınız hakkında hiçbir fikriniz yok Aşağıda, Android’de son silinen uygulamalar görüntüleme adımlarından bahsettik.

Android'de Son Silinen Uygulamalari Görüntüleme

Android’de Son Silinen Uygulamalari Görüntüleme

Android’de Silinen Uygulamalar Nasıl Görülür?

Adım 1: Cihazınızda Google Play uygulamasını açınız. Sağ üst köşede profil simgesine dokunun. Eksik uygulamaları indirebilmek için kullanılan Google hesabında oturum açtığınızdan emin olunuz.

Adım 2: Menüde Uygulamalarım ve Oyunlarım’a dokunun; bazı Android cihazlarda bunun yerine Uygulamaları ve cihazı yönetin yazabilir.

Adım 3: Bu ekranın üst kısmındaki Yönet üzerine dokunun.

Adım 4: Sol üst köşedeki Yüklü üzerine dokunun.

Adım 5: Ekranın altında bir açılır pencere belirecektir. Yüklenmedi’ye dokunun.

Adım 6: Burada, Google hesabınıza bağlı tüm uygulamaların bir listesini bulacaksınız.

Adım 7: Yakın zamanda silinen uygulamalarımı filtrelemek için sağ üstteki Ad’a dokunun.

Adım 8: Son Eklenenler’e dokunun. Bu, Google hesabınızla ilişkili en son silinen uygulamaları filtreleyecektir.

Adım 9: Uygulamayı cihazınıza geri ekleyebilmek için uygulamanın sağındaki kutuya ve sağ üst köşede İndir simgesine dokununuz.

Android akıllı telefon/tabletteki son silinen uygulamaları nasıl öğreneceğimize ilişkin makalemizin size yardımcı olacağını ve tüm sorunlarınızı çözeceğini umuyoruz. Android’de yanlışlıkla sildiğiniz uygulamalarınız varsa ve şimdi onu kurtarmak için en son silinen uygulamaları bilmek istiyorsanız, yukarıda belirtilen adımları izleyin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.