Ağırsağlam Furkan Kimdir

30.06.2020
Ağırsağlam Furkan Kimdir

Ağırsağlam Furkan, tam adıyla Furkan Kaya 1995 yılında doğmuş olup. Günümüzde 25 yaşındadır. Şehir Üniversitesinden Bilgisayar Mühendisi olarak mezun olmuştur. YouTube’da Yüksel Murat Şener ve Emre Cem Dilekoğlu ile beraber spor ile ilgili içerik üreten bir içerik üreticisidir. Şu anda YouTube üzerinde 532 bin aboneye sahip olan Furkan Kaya 2019 yılında çekilmiş olan ve Netflix’te yayınlanacak Acun Medya yapımı ‘Exatlon Challenge’ adlı fenomenlerin katıldığı zorlu bir yarışma programında yarışacak olan isimlerden birisidir. Exatlon Challenge’da izleyenlerin ilgisini çeken Ağırsağlam Furkan Kaya Kimdir?

Ağırsağlam Furkan Kimdir?

Tan adıyla Furkan Kaya 1995 yılında doğmuş olup günüzde 25 yaşındadır. Şehir Üniversitesinde Bilgisayar Mühendisliğini okumuştur. Boyu 180 cm olmakta ve yaklaşık 85 kilogramdır. YouTube üzerinde Furkan Kaya, Yüksel Murat Şener ve Emre Cem Dilekoğlu olarak içerik üretmektedirler.

Furkan Kaya YouTube

14 Temmuz 2014’den beri YouTube’a içerik üreten Ağırsağlam kanalı 532 bin aboneye sahiptir. Ağırsağlam kanalı içerik olarak spor ile alakalı videolar çekiyor olsa bile aslında kanalı sadece spor odaklı değil. Aynı zamanda bu kanalda bir felsefe odaklı çalışmalar da mevcuttur. Çektiği 572 video ile toplamda 77.529.181 görüntülenme alan Ağırsağlam kanalı günümüzde de yükselmeye devam etmektedir.

https://www.youtube.com/user/agirsaglam/featured

Furkan Kaya Instagram

Instagram’ı aktif olarak kullanan Furkan Kaya, Instagram’da 16,8 bin takipçiye sahiptir. Instagram’da furkanrocks adı ile bilinmektedir.

https://www.instagram.com/furkanrocks/?hl=tr

Ayrıca Ağırsağlam’ın Instagram hesabı da vardır. 99,4 bin takipçiye sahip olan Instagram hesabı ise agirsaglam_fitness adı ile bilinmektedir.

https://www.instagram.com/agirsaglam_fitness/?hl=tr

Ağırsağlam Uzaktan Eğitim

Furkan Kaya, Yüksel Murat Şener ve Emre Cem Dilekoğlu’nun uygulamakta olduğu sporcular, kilo vermek isteyenler, kilo almak isteyenler gibi birçok kişiye eğitim vermektedir. Genel olarak bu eğitimlerde Furkan Kaya kuvvet kondisyon ve vücudunun duruşunu düzeltici postür egzersizler eğitmenliği ayrıca Powerlifting ve Strongman Sporcusu olarak eğitim veriyordur.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için “Ağırsağlam Furkan kimdir?” sorusunu detaylı bir şekilde cevaplandırdık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden belirtebilirsiniz. Wroxe herkese iyi günler diler!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.